Grand Theft Auto: V neden Türkiye'de overrated?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşım zaten konuda bunu anlatıyorum insanlar benim göremediğim ne görüyorlar diyorum. Ben niye bir oyunu sevmek istemeyeyim?
Kardeş 2013 te çıkış yapmış bir oyun için bu çok normal eğer şimdi oynuyorsan. Çünkü bunun üzerine yüzlerce oyun çıktı. Rdr2 gibi bir gerçek var. Bunları oynadıktan sonra GTA5 sıradan gelebilir ama hiç sanmıyorum. Sıradan olduğunu. Bende 2 kere bitirdim, oynarken hiç sıkılmadım. Hikayeside gayet hoşuma gitmişti. Gına geldi artık, film senaryosu gibi hikayeli oyunlardan. Biraz çizgisel ilerleyen birazda açık dünya içeren oyun yok artık piyasada. Varsa yoksa açık dünya.

GTA standartlarında iyi tabii canım 2023'te oynayan biri gözünden eleştirdim bu oyunu.
Seninki eleştiriye girmezmi. Çıktığı dönemde eleştirirsin oyunu. 10 sene geçmiş üstünden.

Ya açgözlülükmüş ne alaka. Bomboş yorum resmen.

Arkadaşın Rockstardan kuyruk acısı var belli. Piyasadaki en iyi oyun firmasından birine saydırıyor.

20 defa yapmışsın aynı oyunu. Binalara girmek şartmı arkadaş oyunlarda aklım almıyor hala. Hollywood filminden nasıl fırlıyorlar bir örnek verirmisin. Adamalr gayet sıradan neresinde bunun Hollywood.

Son düzenleme:
Arkadaşım bir şeyi insanlar gereğinden fazla seviyorsa overrated olur. Niye seviyorlar bunu tartışıyoruz işte.
Bir oyun senin beğenmiyorsun diye overrated olmaz insanların zevkine laf atmayı bırakın dünyada en çok satan 2. Oyun bide türkiyeden bahsediyorsun yazık.

Oynayan hikaye için oynamıyor ki, açık dünya, yapılabilecek onca aktiviteden dolayı oynuyor.

Şahsen ben GTA 5i çok seviyorum, RDR 2 yi ondanda daha çok seviyorum ama 3-6 fpsden dolayı oynayamıyorum, kıymetini bilin, bazıları neden 8k 60 fps vermiyor diye bozuluyor bazılarıda hiç oynayamıyor

Güzel oyun fakat o kadar da çok görev yok, 74 tane var diye biliyorum (yanlışsa düzeltirsiniz) GTA San Andreas'ta bile 100 tane vardı bence biraz daha fazla olsa güzel olurdu ama kaliteli oyun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…