Gravit Designer Rick and Morty çizimi

my last mistake

Hectopat
Şimdilik şöyle gidiyorum. Benim tasarımım değil tabi cover yapıyorum. . İlk Photobea'da mouse ile çizdim serbest çizim olunca daha rahat oluyor. Sonra Gravit Desinger'da vektörel renklendiriyorum.

Çekim aşamalarını da video çektim sizce Youtube'da koysam tutar mı? Şuraya kadar 11 saat sürdü bir 3-4 saatlik işi kaldı.

Dosya Ekleri

• dds.jpg
    dds.jpg
    243,6 KB · Görüntüleme: 65
  • Untitledad-2.jpg
    Untitledad-2.jpg
    181,7 KB · Görüntüleme: 48
Şimdilik şöyle gidiyorum. Benim tasarımım değil tabii cover yapıyorum. İlk Photobea'da mouse ile çizdim serbest çizim olunca daha rahat oluyor. Sonra gravit Desinger'da vektörel renklendiriyorum.

Çekim aşamalarını da video çektim sizce YouTube'da koysam tutar mı? Şuraya kadar 11 saat sürdü bir 3-4 saatlik işi kaldı.

Tutabilirde tutmayabilirde YouTube'nin algoritması garip ama güzel olmuş eline sağlık.
Bence şansını dene.

Tutabilirde tutmayabilirde YouTube'nin algoritması garip ama güzel olmuş eline sağlık.
Bence şansını dene.
Tabi hocam tutmuyor, önceki bazı çizimlerim de var da izlenme imkansız. Zaten çok iyi değil de ama belki bunun bir kitlesi var ya, ordan izlenir, belki o da.

Bitirince buraya koyarım çizim aşamalarını, belki ilgilenenler olur. Bakalım Ekim'de tablet alacağım, belki onla daha hızlanırım böyle ölüm çizmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı