Green Card başvurusunda sıkıntı çıkar mı?

elon_muskk

Hectopat
Sorularımı maddeler halinde soruyorum:

1-) 18 yaşında olmamama rağmen başvuru yaptım, lakin sonuçlar açıklanmadan önce (6 Mayıs 2023) 18 yaşında oluyorum. Sizce sıkıntı olur mu ?

2-) Green card sahibi olmanın koşullarından birisi de lise mezunu olmak ve lise mezunu değilim haziranda olacağım inşallah. Bu bir engel mi ? (Aslında kural olarak tabii ki engel ama başvurmamın sebebi; Green card çıktıktan hemen sonra Amerika'ya gitmiyoruz, yani 1 ayı da tolere ederler diye düşünüyorum :). ( 6 Mayıs'ta sonuçlar açıklanacak ya, ben de Haziran'da mezun olacağım için 1 aylık bir fark var)

3-) Fotoğraf yükleme kısmında sorunlar yaşadım ve bir şekilde fotoğrafı kabul etti, fakat fotoğraf yanlara doğru genişlemiş şekilde, her iki yanak kısmımdan sağa doğru çekilmiş gibi duruyor. Acaba bunda da sıkıntı olur mu ?

İlk defa başvurduğum için biraz amatörce başvurdum. Ve büyük ihtimalle çıkmayacak, çıksa bile lise olayı biraz endişelendiriyor beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise mezunu değilsiniz şu an şansınız mantıken çok çok çok düşmüştür bu yüzden bence fazla takmamak gerek. Sorularınızı cevabını şu videoda alabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim fotoğrafında şekli kaydı. Şisman gibi oldum çözünürlüğü bozunca. Sorun olur mu bilmiyorum. Takipteyim.

Geri
Yukarı