Green Man Gaming GTA 5 Satın Alma Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bugün Green Man Gaming'den GTA 5 satın aldım fakat bana kod gönderilmedi, ayriyetten hata mesajı da aldım.Kartımdan para çekildi ama hiçbir şekilde kod gönderilmedi bana, hata mesajı da şu şekilde:

Oops, we cannot compute!
We are unable to process your order using this card. Please try another card or one of the alternate payment options.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Onlarda sizi bankanıza yönlendiriyor zaten. İninal karttan almıştım ben aradım müşteri hizmetlerini konuştum. Paranın iade edileceğini söylediler 10 gün içinde hadi bakalım

GMG'ye ticket attım geri dönüş yaptılar mesajinda da ödemenin iptal edildiği, bankadan teyit istediklerini bildirmisler. Bugün bankayı aracagim. Acaba iptal edilmesinin sebebi kartimin dolarli alisverislere kapalı olmasi falan mi ? Bu arada kartım Banka Karti Maestro

Bende aradım bankayi fakat siteyle gorusmeniz gerekli dedi bana, görüştüm dedim, o zaman subemize gelip dilekçe yazmaniz gerekli dedi.Ne yapacağım şimdi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı