GTA 5 GMG Satın Alma Sorunu

Yusuf Yıldız

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bildiğiniz üzere şuan gta 5 greenmangaming' de 101 Tl gibi bir fiyata geliyor. Ben ininal kartıma 105 Tl para yükledim ve o kartımı paypalıma tanıttım. Paypal kartı onaylamak için kartımdan 3 Tl para çekti ve kartımda 102 Tl para kaldı. Paypal kartı onayladıktan sonra parayı karta değil direk paypal hesabıma yükledi. Bu durumda kartımda 102 Tl paypal hesabımda ise 3 Tl var. Asıl konuya gelecek olursak oyun 101 Tl' ye geliyor.
Kartımda 102 TL bulunuyor. Ben direk kart üzerinden oyunu satın almaya kalktığım zaman hata veriyor. İşte bu hata.

sdfsdfsdf.png

Oyunu direk kart üzerinden değilde paypal hesabı üzerinden almaya kalktığımda ise şöyle bir hata veriyor.

asdasdasdasd.png

Ben bu hatayı nasıl çözebilirim arkadaşlar. 39 Dolar 101.13 Tl gibi bir paraya denk geliyor. Kartımda 102 Tl var. Her ne kadar saçma olsa da bakiyem yetersiz olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakiyeni kontrol et paranı kaptırmış olabilirsin. Bende de bu hatayı verdi 3 kere denedim 270 TL kaptırdım bu siteye zamanında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakiyeni kontrol et paranı kaptırmış olabilirsin. Bende de bu hatayı verdi 3 kere denedim 270 TL kaptırdım bu siteye zamanında.

Nasıl yani paranı halen daha geri alamadın mı? Bu senin kendi umursamazlığındır. Paran kimsede kalmaz. Bankan parayı geri çekebilir.

Arkadaşlar hesabımı yeniden kontrol ettim ve bakiyem hala aynı 102 Tl. Başka bir önerisi olan var mıdır ?

Son düzenleme:
Ben iki gün önce almıştım Paypaldan 104.45 tl tuttu bakiyen yetmiyor olabilir. İninal yeni ise bende de başlarda sorun çıkartmıştı belki de ondandır.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırım sorun bakiyemden kaynaklanıyor. Yarın 5 tl daha yükleyeceğim. Sorun devam ederse bir çözüm bulurum artık. Bu arada ininal kartım yeni değil. Uzun bir zamandır elimde bulunuyor.

4-5 lira civarında işlem ücreti kesiyor. PayPal ile uğraşmayın. Direk kart üzerinden alışverişi gerçekleştirin.

Kart üzerinden direkt olarak satın almayı denedim ancak yukarıda 1. resimdeki hata ile karşılaşıyorum. Geriye tek bir seçenek kalıyor o da bakiyem yetersiz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı