GRID 2 Genel Tartışma Konusu

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 12B
Yardım edecek kimse yok mu arkadaşlar ?

Yönetici olarak çalıştır oyunu. Windows 8 x64 işletim sistemi kullanıyorum save sorunum vardı yönetici olarak çalıştırdım save sorunu gitti ve oyunda problemler kalktı.

Senin işletim sistemin Windows Vista/7/8 x64 bit sürümü ise (Windows Xp hariç) yönetici olarak çalıştır sorunun düzelir.

İyi Günler İyi Forumlar.

GRID 2'yi bir türlü sevemedim ben yav. Grafikler tamam amenna ama oynanışını pek sevemedim. Araba çarptığında kırılan ve sökülen parçalarda ki gerçekçilik hissini alamıyorum bir türlü. Şu an en beğenerek oynadığım oyun olarak NFS : Most Wanted (2012) var. Grafikleri şahane, oyun az daha güzel olsa tadından yenmeyecek. Bir de Blur oynuyorum. Aşırı keyifli. :)

Prisoner[OF]Games;127018 dedi:
Ya arkadaşlar bitiş çizgisine gelmeme 1 cm :D kala oyun kapanıyor. Aslında sadece bu son tur oluyor. Neden acaba?

Oyunu %99 korsan olarak kullanıyorsun tahminimce. En güncel korsan sürümü edinmeye çalış bari. Korsan kullanırsan bir anda kapanmalara, saçma sapan profil isimlerine, garip garip sorunlara alışkın olacaksın.

Oyunu %99 korsan olarak kullanıyorsun tahminimce. En güncel korsan sürümü edinmeye çalış bari. Korsan kullanırsan bir anda kapanmalara, saçma sapan profil isimlerine, garip garip sorunlara alışkın olacaksın.
Evet internetten indirmiştim, ama babam bana oyun için fazla cömert davranmıyor. Ayda ya da 2 aya bir orjinal oyun alabiliyorum. Yaşım 14 kredi kartım da yok:(
Ama önce sorunsuz oynuyordum. Win8 e geçtikten sonra oldu bu. Win8 C++ falan link koyar mısınız onları da güncelledim ama bir daha deneyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Grid 2'yi hiç beğenmedim. Yükledim 1 gün sonra sildim. Çünkü oyunda gerçekçilik sıfır. Öyle arabamı döner veya ne biliyim arabaların verdiği tepkiler gerçekçi değil. NFS serisi gibi olmuş, gerçekçilikten uzak. Bence sadece grafik oyuna gerçekçilik katmıyor. Oyunu Logitech G27 ile oynadım. Sonuç = Vasat bir oyun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı