GRID 2 Genel Tartışma Konusu

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 12B
Bu arada çarpışma sırasındaki efekt çok ilginç. "Ulan gene ekran kartı mı gidiyor" dedirtti bana. Aşağıdaki videoda 0:50-1:00 arasında bahsettiğim efekti görebilirsiniz:

Bu oyun bana Arkham Asylum'u hatırlattı. Batman Arkham Asylum oynarken korktuğum tek oyun olmuştur.(Doomlar, Undyingler falan hikaye) Oyunda Scarecrow size korku gazını sıktığında ekranda herşey birbirine giriyordu ve ekran kartı artifacti ile karşılaştığınızı sanıyordunuz. Hadi Grid 2'deki problem mi yoksa efekt mi tam anlaşılmıyor ama Rocksteady gerçekten bir oyuncuyu nasıl korkutacağını biliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yorumlarından anladığım kadarıyla tek üç buçuk atan ben değilmişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları okumadan direk konuya cevap verirsem. Grid 2 yarışta devrim yaratmış bir oyun bence...
Kaza yaptıktan sonra '' R '' tuşuna basıp yeniden resetlemek gibi saçma bir şey olacağına adamlar sana geri almak için 5 hak veriyor. Hem çok mantıklı bir oyun için hemde çok keyifli...

Devrim mi? Ne zamandan beri virajları bir odun edasıyla dönmek veya gerçekçilikten yoksun halde oyun çıkarmak devrim oldu? Grid serisi bence batmış bir oyun. Bu arada oynadığım ve sahip olduğum direksiyon Logitech G27, bu şekilde bile gerçekçilik vermiyorsa benim için bitmiştir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı