GRID 2 HD 7770 Gameplay

Şöyle bir bakınıyorum yarış piyasasına, GRID 2, GRID 2 diye bağırıyor millet. Bende ne yapayım oturdum başına, oturur oturmaz da bir video çektim. Oyunu gamepad ile oynadığım için kamerada sorunlar oldu. Ancak yinede izlenebilir durumda. Oyun hakkında ise, ilk izlenimlerim fena değil oldu. Değerler gözüktüğü gibidir. Bir tek menüler de ve ara videolarda 120-150 FPS'yi gördüm. Onun dışında bir şey yok. İyi seyirler.

(Sırada, oyundan atma sorununu çözdüğüm zaman Portal 2 var. Olmaz ise Blur.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Video akışında ileri geri sarma gibi kısa süreli bir kaç sahne oldu, sorun benim tarıyacı dan mı oyundan mı ?

Video akışında ileri geri sarma gibi kısa süreli bir kaç sahne oldu, sorun benim tarıyacı dan mı oyundan mı ?

Kamera açılarının sürekli sağ sol yapmasını söylüyorsan, yada bir iki sahnede ki takılmalar, orası benden. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı