GRID 2 HD 7770 Gameplay

Şöyle bir bakınıyorum yarış piyasasına, GRID 2, GRID 2 diye bağırıyor millet. Bende ne yapayım oturdum başına, oturur oturmaz da bir video çektim. Oyunu gamepad ile oynadığım için kamerada sorunlar oldu. Ancak yinede izlenebilir durumda. Oyun hakkında ise, ilk izlenimlerim fena değil oldu. Değerler gözüktüğü gibidir. Bir tek menüler de ve ara videolarda 120-150 FPS'yi gördüm. Onun dışında bir şey yok. İyi seyirler.

(Sırada, oyundan atma sorununu çözdüğüm zaman Portal 2 var. Olmaz ise Blur.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceleme için teşekkürler. Eskiden oyunlara merakım çoktu geçen sene, yani lise yıllarım ve öncesinde. Üniversiteye başlayınca istemeden de olsa soğudum. Ama bütün incelemelerini izledim. Hepsi gayet başarılı. Devamını bekliyoruz. :cool:

Portal 2 biraz garip gibi sanki. Blur daha güzel bence Blur yap.

Portal oyununu Half-life'ın serilerini büyük bir heyecan ve araştırma ile oynamaz, sadece oyun diye geçiştirirsen, garip gelmesi doğal. Bence harika bir oyun.

İnceleme için teşekkürler. Eskiden oyunlara merakım çoktu geçen sene, yani lise yıllarım ve öncesinde. Üniversiteye başlayınca istemeden de olsa soğudum. Ama bütün incelemelerini izledim. Hepsi gayet başarılı. Devamını bekliyoruz. :cool:

Yorumunuz için teşekkürler. Bende artık yavaş yavaş oyunlardan kopuyorum. Günde, bazen 2, 3 günde hiç oyuna girmediğim bile oluyor, nette dolanmaktan. ^^

Şöyle bir bakınıyorum yarış piyasasına, GRID 2, GRID 2 diye bağırıyor millet. Bende ne yapayım oturdum başına, oturur oturmaz da bir video çektim. Oyunu gamepad ile oynadığım için kamerada sorunlar oldu. Ancak yinede izlenebilir durumda. Oyun hakkında ise, ilk izlenimlerim fena değil oldu. Değerler gözüktüğü gibidir. Bir tek menüler de ve ara videolarda 120-150 FPS'yi gördüm. Onun dışında bir şey yok. İyi seyirler.

(Sırada, oyundan atma sorununu çözdüğüm zaman Portal 2 var. Olmaz ise Blur.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba , öncelikle 500 mesajım olmadığı için size özel mesaj atamıyorum ve buradan iletişime geçiyorum.

HD 7770 ile yaptığın sistemi ve fiyatını rica etsem verebilir misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 7770 sonradan alınma bir kart. Sistem bana eski hali ile yani 500W PSU'nun yerinde 420W vardı. HD 7770 yerine de HD 4850 vardı. O zaman fiyatı 1150 TL'idi. Şimdi ben buna yaklaşık 400 TL'lik bir yatırım daha yaptım PSU ve ekran kartını aldım. Yani aşağı yukarı yuvarlarsak 1500 TL diyelim.

Benim lisede online çöplüklere merakım çok fazlaydı. Kurtuldum çok şükür. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı