Grim Dawn alınır mı?

BirkanC16

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar indirimin son gününde bu oyunu almayı düşünüyorum fiyatı gayet uygun geldi. Daha önce oynayan var mı çok iyi bir ingilizceye sahip değilim oyun iyi bir İngilizce istiyor mu, Türkçe olmaması oynamaya engel midir?

Çok az oynadım. Şahsen bana fena gelmedi. Al ya da alma diyemeyeceğim ama. Referansımla alıp hayal kırıklığına uğrarsan üzülürüm.

Konuyu 2023 yılında tekrar hortlatıyorum. Uygun fiyata bulunduğunda Diablo benzeri oyun sevenler için keyifle oynanabilecek bir oyun. Hatta benzer oyunlara kıyasla karakter inşa etmede farklı detaylara girilmiş olması ve DLC içeriğini de hesaba kattığımızda göreceli olarak uzun bir oynanış süresi içerdiğini söyleyebilirim. Tüm karakterler ve farklı build tarzları denenmeye kalkışıldığında detaylı bir rehber veya tecrübe gerektirdiğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Konuyu 2023 yılında tekrar hortlatıyorum. Uygun fiyata bulunduğunda Diablo benzeri oyun sevenler için keyifle oynanabilecek bir oyun. Hatta benzer oyunlara kıyasla karakter inşa etmede farklı detaylara girilmiş olması ve DLC içeriğini de hesaba kattığımızda göreceli olarak uzun bir oynanış süresi içerdiğini söyleyebilirim. Tüm karakterler ve farklı Build tarzları denenmeye kalkışıldığında detaylı bir rehber veya tecrübe gerektirdiğini de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Konuyu çok özür dileyerek tekrardan hortlatıyorum. Oyun hakkında hiç bilgisi olmayan birinin başlangıçta izlemesi için hangi rehber kanalını önerirsiniz? Malum biraz fazla video var ve hepsi uzun uzun hangisinden izleyip başlasam diye çok kararsızım.

Konuyu çok özür dileyerek tekrardan hortlatıyorum. Oyun hakkında hiç bilgisi olmayan birinin başlangıçta izlemesi için hangi rehber kanalını önerirsiniz? Malum biraz fazla video var ve hepsi uzun uzun hangisinden izleyip başlasam diye çok kararsızım.
RektbyProtoss ve Sinitar G kanallarını tavsiye ederim. Grim Dawn için içerik üreten az sayıda kanal var zaten bu ikisi iyidir.

Rektbyprotoss ve sinitar g kanallarını tavsiye ederim. Grim dawn için içerik üreten az sayıda kanal var zaten bu ikisi iyidir.

Teşekkürler hocam Türkçe öneriniz olur mu peki? Rehberleri İngilizce olunca anlayamıyorum genelde. Zaten 3 kanal var ama 3ünün toplamı çok uzun ediyor.

Teşekkürler hocam Türkçe öneriniz olur mu peki? Rehberleri İngilizce olunca anlayamıyorum genelde. Zaten 3 kanal var ama 3ünün toplamı çok uzun ediyor.
Türkçe içerik var ama günümüz yaması için pek güncel değiller, "Grim Dawn Türkçe" diye Youtube'da aratarak bulabilirsin. Benim 700 saatim var, her şekilde yardımcı olurum.

Türkçe içerik var ama günümüz yaması için pek güncel değiller, "grim dawn Türkçe" diye YouTube'da aratarak bulabilirsin. Benim 700 saatim var, her şekilde yardımcı olurum.

Selam hocam özel mesaj olmadığı için buradan rahatsız ediyorum, görev sisteminde otomatik takip etme olmadığı için hepsini tek tek bulmam gerek sanırım onu anladım fakat geliştirme kısmı çok detaylı orasını hiç anlayamadım "morrov" isimli bir kanaldan izliyorum ilk oynayışımda onun yaptığı Build'i yapacağım, açıklamaya Build'in nasıl olduğunu atmış ama neyi ne zaman geliştirip 2. classı ne zaman açmam gerektiğini pek anlayamadım. Devotion kısmında da aynı şekilde nasıl ilerleyeceğimi anlamadım. Haritada ara sıra önüme çıkan mağaralar oluyor onları her gördüğümde girmeli miyim? Son olarak da envanterim sürekli çok hızlı doluyor satmakla ve geri dönmekle (TP ile hızlıca dönülüyor biliyorum) uğraşmamak için gücü düşük olanları atıyorum, bunları atmak yanlış mıdır gidip satmalı mıyım? Teşekkür ederim şimdiden.

Yeni konular

Geri
Yukarı