Gıda Grizzone darkzone ekstra indirim

Kusura bakmayın indirim kodunu eklemeyi unutmuşum. 48 servis falan bile olsa o parayı neden riske atayim ki?

LoL oynuyorsa alınmaz onun ürünü (!). Videosunu atma şansınız var mıdır? Siz böyle dediğiniz için harbiden de çok merak ettim.

İçindeki 1 ürün saf olunca hepsi saf olmuş olmuyor ki, kendimle çelişmiyorum yani. Saf madde direk kendisi alınır ise hile olma durumu çok düşük fakat bir karışımın içine koydum derse ve koymaz ise onu anlayamazsın ki.
Hocam içinde sadece citrulline saf madde değilki üründe 19 gram saf içerik var hocam.

Bir ölçeğin 22 gram olduğunu söylersek 19 gram ciddi bir miktar tadının kötü olmasının sebebide bu.

Hocam içinde sadece citrulline saf madde değil ki üründe 19 gram saf içerik var hocam.
Hocam ben şunu anlatmaya çalışıyorum. Mesela diyelim ki ben 10 gram bir karışım yapacağım ve içindeki 5 gram karışımın saf madde olduğunu söylüyorum farz edin ki, peki koymaz isem, onun yerine başka bir şey koysam nereden anlayacaksınız kullanıp etki alamayana kadar?

Bu arada arkadaşın anlattığı şeyler beni markaya bir tık ısındırttı, o videoyu bulma şansınız var mıdır?

Hocam ben şunu anlatmaya çalışıyorum. Mesela diyelim ki ben 10 gram bir karışım yapacağım ve içindeki 5 gram karışımın saf madde olduğunu söylüyorum farz edin ki, peki koymaz isem, onun yerine başka bir şey koysam nereden anlayacaksınız kullanıp etki alamayana kadar?

Bu arada arkadaşın anlattığı şeyler beni markaya bir tık ısındırttı, o videoyu bulma şansınız var mıdır?
Hocam öyle bir şey mümkün değil ürünün içeriğinde direk yazıyor zaten buda Türkiye Gıda Enstütüsü olması lazım kontrol ediliyor farklı birşey ile oyun yapmaları imkansız ki yapsalar farkedilse diğer gün marka kapatılır.

Grizzone sahibi Muhammed Sek in discord üzerinden aktif olduğunu biliyorum mütevazi bir adam hatta Metin2 oynuyor :D. Ama o videoyu ben görmedim arkadaş bulup atarsa güzel olur.

Hocam öyle bir şey mümkün değil ürünün içeriğinde direk yazıyor zaten buda Türkiye Gıda Enstütüsü olması lazım kontrol ediliyor farklı bir şey ile oyun yapmaları imkansız ki yapsalar fark edilse diğer gün marka kapatılır.
İyi de Türkiye'de bunlar denetlenmiyor, spor hocamın tanıdığı bununla ilgileniyor ve kendisi de diyor. Zaten denetlense BioHiit, Run Nutrition vb. aşırı çakma markalar olur muydu ülkemizde?

İyi de Türkiye'de bunlar denetlenmiyor, spor hocamın tanıdığı bununla ilgileniyor ve kendisi de diyor. Zaten denetlense BioHiit, Run Nutrition vb. aşırı çakma markalar olur muydu ülkemizde?
Büyük ihtimalle ya yan sertifika ile üretime devam ediyorlar, yada gerçekten sertifikaları yok ve her geçen gün patlamaya yakın markalar.

Büyük ihtimalle ya yan sertifika ile üretime devam ediyorlar, yada gerçekten sertifikaları yok ve her geçen gün patlamaya yakın markalar.
Sertifikayı önüne gelene veriyor devlet, yoksa çoktan bitmişti bu markalar çünkü süresi geçmiş sertifika kullanıyordu BioHiit veya Run Nutrition.

Sertifikayı önüne gelene veriyor devlet, yoksa çoktan bitmişti bu markalar çünkü süresi geçmiş sertifika kullanıyordu BioHiit veya Run Nutrition.
Biohiit için sertifika bulamadım fakat eski bir sertifika buldum bu markaya aitmi onu bile bilmiyorum marka kurulmadan önce verilmiş garip.

Run Nutrition konuşmak bile istemiyorum zaten 40 gramlık whey protein ölçeğine 24 gram protein koymuş :D. Hadi diyelim 24 gram üstünü veremiyorsun ölçek niye 40 gram garip.

Ürünün WPC değerini bulamadım sanırım yazmamışlar fakat karışmadığına o kadar eminimki.

Kusura bakmayın indirim kodunu eklemeyi unutmuşum. 48 servis falan bile olsa o parayı neden riske atayim ki?

LoL oynuyorsa alınmaz onun ürünü (!). Videosunu atma şansınız var mıdır? Siz böyle dediğiniz için harbiden de çok merak ettim.

İçindeki 1 ürün saf olunca hepsi saf olmuş olmuyor ki, kendimle çelişmiyorum yani. Saf madde direk kendisi alınır ise hile olma durumu çok düşük fakat bir karışımın içine koydum derse ve koymaz ise onu anlayamazsın ki.

LoL oynadığımızın bir videosu yok eğer onu soruyorsanız ancak Muhammed abinin hesabında bir video var hammade ile ilgili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1687471638146.png

LoL oynadığımızın bir videosu yok eğer onu soruyorsanız ancak Muhammed abinin hesabında bir video var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1832697
LoL videosu değil ham madde ile ilgili konuştuğu videosunu diyordum hocam.

Geri
Yukarı