Growtopia açılmıyor

aybirt

Picopat
Daha fazla  
Son 3 aydır oyuna giremiyorum.

Oyun görev yöneticisinde gozukuyor fakat ekran gelmiyor. 10 saniye sonra oyun kapanıyor, gorev yoneticisinde gozukmuyor

Sistemim:
  • DX 12
  • 8 GB RAM
  • i3 M380
  • Intel HD Graphics

Çözümü bilen varsa yazsın.

Rapor paylaşın.

Arkadaş LogFile'sini paylaşmamış ancak aynı sorunu bende yaşamaktayım benim de growtopiam açılmıyor görev yöneticisinde 5-6 saniye görünüp kapanıyor bu da Process Monitor raporum: Logfile.rar

Merhaba hocam LogFile tam olarak nedir aynı sorun tam olarak bende de yaşanıyor ne yaptıysam çözemedim.

Merhaba hocam LogFile tam olarak nedir aynı sorun tam olarak bende de yaşanıyor ne yaptıysam çözemedim.

Jayce isimli arkadaş sorunu yaşayan kişiden Processor monitor uygulamasıyla Growtopia'yı açtıktan sonra neler oluyor tarzı ne işlemler dönüyor onları analiz eden bir uygulamanın sonuçlarını istemiş bende attım anlıyorsa belki yardımı dokunur eğer anlamıyorsada Growtopia'ya destek maili attım hatanın farkındalarmış çözmek için üstünde çalışıyorlarmış falan filan daha çok bekleriz gibime geliyor.

Jayce isimli arkadaş sorunu yaşayan kişiden Processor monitor uygulamasıyla Growtopia'yı açtıktan sonra neler oluyor tarzı ne işlemler dönüyor onları analiz eden bir uygulamanın sonuçlarını istemiş bende attım anlıyorsa belki yardımı dokunur eğer anlamıyorsada Growtopia'ya destek maili attım hatanın farkındalarmış çözmek için üstünde çalışıyorlarmış falan filan daha çok bekleriz gibime geliyor.
hocam ne diyorsun kaç ay sürer bu şeyin bitmesi bende aynı sorunla uğraşıyorum

Hocam ne diyorsun kaç ay sürer bu şeyin bitmesi bende aynı sorunla uğraşıyorum.

Yani bir yaklaşık 3 aydır falan var bu sorun. Daha ne kadar uzayabilir bilmiyorum. Oyunla ilgilendikleri yok, böyle giderse çok kişi bırakır. Bilgisayarıma eski sürümünü indirdim oyunun, bal gibi de açıldı ama yeni sürümler açılmıyor. 4.35 miydi, 4.30 muydu, o sürümden sonra girmemeye başladı. Sitelerinde forum açıp desteğe mail atıyorum ama bekliyoruz, bakalım. Sorunun farkındalarmış.

Yani bir yaklaşık 3 aydır falan var bu sorun. Daha ne kadar uzayabilir bilmiyorum. Oyunla ilgilendikleri yok, böyle giderse çok kişi bırakır. Bilgisayarıma eski sürümünü indirdim oyunun, bal gibi de açıldı ama yeni sürümler açılmıyor. 4.35 miydi, 4.30 muydu, o sürümden sonra girmemeye başladı. Sitelerinde forum açıp desteğe mail atıyorum ama bekliyoruz, bakalım. Sorunun farkındalarmış.

Eski sürümlerde oynayabiliyor muyuz hocam.

Çözümü buldum galiba hocam. GameLoop'ya da BlueStacks indirip öyle oynarsanız
Belki açar deniyorum şu anda açılırsa yazarım.

Son düzenleme:

Hocam açılabildi mi Growtopia hala açılmıyor bende.

Geri
Yukarı