Growtopia oynarken bilgisayarda droplar oluşuyor

Dwako

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi geçenlerde Growtopia'yı indirdim oyuna girdiğim zaman oyun aşırı droplu oynanıyor resmen yürüyemiyorum. Oyunda zıpladığım zaman ekran bir anda donuyor daha sonra 5 sn sonrasına ışınlanıyorum :D bunun çözümü sizce ne olabilir önceden laptopumdada böyle bir sorun vardı Görev Yöneticisi'nden öncelik ayarla kısmında gerçek zamanlıyı seçtiğimde düzelmişti fakat masaüstü bilgisayarımda düzelmiyor.

Son düzenleme:
Başlıkta belirttiğim gibi geçenlerde Growtopia'yı indirdim oyuna girdiğim zaman oyun aşırı droplu oynanıyor resmen yürüyemiyorum. Oyunda zıpladığım zaman ekran bir anda donuyor daha sonra 5 sn ye sonrasına ışınlanıyorum :D bunun çözümü sizce ne olabilir önceden laptopumdada böyle bir sorun vardı Görev Yöneticisi'nden öncelik ayarla kısmında gerçek zamanlıyı seçtiğimde düzelmişti fakat masaüstü bilgisayarımda düzelmiyor.

Optimize sorunlu, PC ne kadar iyi olursa olsun oluyor.

Başlıkta belirttiğim gibi geçenlerde Growtopia'yı indirdim oyuna girdiğim zaman oyun aşırı droplu oynanıyor resmen yürüyemiyorum. Oyunda zıpladığım zaman ekran bir anda donuyor daha sonra 5 sn ye sonrasına ışınlanıyorum :D bunun çözümü sizce ne olabilir önceden laptopumdada böyle bir sorun vardı Görev Yöneticisi'nden öncelik ayarla kısmında gerçek zamanlıyı seçtiğimde düzelmişti fakat masaüstü bilgisayarımda düzelmiyor.

Growtopia zaten 2013 de mobil platformlar için duyruldu yani adamların amacı mobildi. Daha sonra PC platformuna çıkardılar ama adam gibi yapamadılar ne kadar iyi bir bilgisayara sahip olursan ol yine de drop alacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı