R5 5600 RTX 2060 sistemde droplar oluşuyor

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam peki bunlar dışında benim sorunumla alakalı farklı bir şey var mıdır?

Muhtemelen işlemcinin ısınmasından kaynaklı tam performans alamıyorsundur oyun içinde GPU kullanım değerlerin kaç oluyor Valorant'ta sormuyorum Valorant işlemci bazlı olduğundan tam kullanmaz GPU kullanan bir oyun Dying Light gibi örnek vermek gerekirse o tarz oyunlarda kullanım %100 ise ekran kartı kaynaklı bir durum yok işlemci sıcaklığına bağlarım psun kaç wattdı bu arada PSU'nun yetmemeside darboğaza sebep olacaktır.

Muhtemelen işlemcinin ısınmasından kaynaklı tam performans alamıyorsundur oyun içinde GPU kullanım değerlerin kaç oluyor Valorant'ta sormuyorum Valorant işlemci bazlı olduğundan tam kullanmaz GPU kullanan bir oyun Dying Light gibi örnek vermek gerekirse o tarz oyunlarda kullanım %100 ise ekran kartı kaynaklı bir durum yok işlemci sıcaklığına bağlarım psun kaç wattdı bu arada PSU'nun yetmemeside darboğaza sebep olacaktır.
650w PSU kullanıyorum. Ekran kartı kullanımına bakmadım ama bence %100'dür çünkü eski işlemcim olan i5 6500 ile darboğaz yiyordum FPS kaybım çok fazlasydı yeni işlemciye geçince baya bi FPS artışı oldu. İlk günlerde çok mutluydum FPS değerleri çok yerindeydi fakat son 3 4 haftadır bilgisayarda bir gariplik var dediğim gibi.

650W PSU kullanıyorum. Ekran kartı kullanımına bakmadım ama bence %100'dür çünkü eski işlemcim olan i5 6500 ile darboğaz yiyordum FPS kaybım çok fazlasydı yeni işlemciye geçince bayağı bir FPS artışı oldu. İlk günlerde çok mutluydum FPS değerleri çok yerindeydi fakat son 3 4 haftadır bilgisayarda bir gariplik var dediğim gibi.

Sistem Windows olarakmı geldi yoksa FreeDOS olarakmı Windows olarak geldiyse format tek çare gibi anlattıklarına bakıldığında topladığınız satın aldığınız yerler düzgün format atmıyor İtopya ve vatan gibi yerler değilse.

Sistem Windows olarakmı geldi yoksa FreeDOS olarakmı Windows olarak geldiyse format tek çare gibi anlattıklarına bakıldığında topladığınız satın aldığınız yerler düzgün format atmıyor İtopya ve vatan gibi yerler değilse.
Freedos olarak geldi fakat ben sistemi kurdurmadım kendim kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı