Grundig çamaşır makinesi alınır mı?

Ebolas

Decapat
Fiyatı Bosch, Siemens, Arçelik gibi markalara göre çok uygun. 3 yıl garantili, 10 yıl da motor garantisi var. Sizce Grundig marka alınır mı? Bir fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı Bosch, Siemens, Arçelik gibi markalara göre çok uygun. 3 yıl garantili, 10 yıl da motor garantisi var. Sizce Grundig marka alınır mı? Bir fikri olan var mı?

Ben aldım. C.tesi günü kurulum yapıldı. Evdeki tüm beyaz eşyaları Grundig'e çevirdim. 101414 modelini aldım. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Ben aldım. C. Tesi günü kurulum yapıldı. Evdeki tüm beyaz eşyaları Grundig'e çevirdim. 101414 modelini aldım. Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Hocam muhtemelen 91214 alacağız. Diğer markaların benzer modelleri 6 bin civarıyken bu 4.5 bin insan şüphelenmiyor değil. Aradaki tek fark marka mı? Yoksa bu marka ucuza kalitesiz ürünler mi üretiyor sizce?

Hocam muhtemelen 91214 alacağız. Diğer markaların benzer modelleri 6 bin civarıyken bu 4.5 bin insan şüphelenmiyor değil. Aradaki tek fark marka mı? Yoksa bu marka ucuza kalitesiz ürünler mi üretiyor sizce?

Ben 10 Kg olanı 10 gün önce 4800 TL'ye aldım. Yıkaması gayet güzel. Pahalı olanların süslü özellikleri dışında çok fazla fark yok. Örneğin bu üründe sanırım Wi-Fi yerine Bluetooth var. Yani nete bağlayıp dışarıdan çalıştırma vs. yapamıyorsunuz. Bizim için çok gerekli bir özellik olmadığı için önemsemedim. Bluetooth ile bağlanıp geçmiş yıkama verilerine ulaşabiliyorsunuz, ya da çamaşırların ne olduğunu belirtip, size uygun program veriyor, o şekilde kullanabiliyorsunuz. Biraz kapağı sert açılıyor, ayrıca Arçelik gruplarında var galiba program bitince makine standby konumunda kalıyor. Program çevirme tekerleğinden kapalı konuma getirmeniz gerekiyor. Program bitince makine kendini komple kapatsa daha iyi olabilirdi. Beyaz eşya da en önemli şey bence garanti. Bu yüzden evdeki her şeyi Samsung markasından Grundig markasına çevirdim. Önceki Samsung makinesi ısıtmıyor diye 2500 TL servis ücreti çıkardılar. Arçelik olsaydı 600-800 TL civarına halledilirdi.

Geri
Yukarı