Grundig DLK-5015 klavyeyi takınca "USB aygıtı tanınmadı" hatası

1-klavye adı ve modeli nedir?
2-USB protlarında bir sıkıntı var mı?

@Spidertliman
Grundig DLK-5015 :) Şurdaki klavyenin aynısı. USB portunu değiştirerek de denedim yine aynı hata ile karşılaştım. Anakartım Asus Prime B450M-K II. Acaba uyumlu mu değil? Şu anlık idare ediyorum bununla. Elim rahatlarsa değiştireceğim.

BIOS üzerinde çalışıyor mu klavye?
Evet. BIOS'ta çalışıyor.

Grundig DLK-5015 :) Şurdaki klavyenin aynısı. USB portunu değiştirerek de denedim yine aynı hata ile karşılaştım. Anakartım Asus Prime B450M-K II. Acaba uyumlu mu değil? Şu anlık idare ediyorum bununla. Elim rahatlarsa değiştireceğim.

Evet. BIOS'ta çalışıyor.
5600G sistemde denk gelmiştik aynısına chipset güncelleyince düzelmişti. Hatta windows ilk açıldığında 1-2 saniye çalışıp sonra çalışmamaya başlıyordu.

5600G sistemde denk gelmiştik aynısına chipset güncelleyince düzelmişti. Hatta windows ilk açıldığında 1-2 saniye çalışıp sonra çalışmamaya başlıyordu.
Şurdaki gibi güncellemiştim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hata mesajını gördüysen bilgisayarın USB portunu okuduğunu ama hata verdiğini görürsün. Bozuk şeylerde öyle hata çıkıyor.
Siz klavyeden dolayıdır diyorsunuz değil mi? Son mesajlarımada bakar mısınız rica etsem. Klavye modelini paylaştım.

Aynı şekil güncellemiştim bende 1:25'de tümünü seçerek, düzeldi mi?
Bunu PC ilk aldığım zaman yapmıştım zaten. Hatayı şuan alıyorum.

Siz klavyeden dolayıdır diyorsunuz değil mi? Son mesajlarımada bakar mısınız rica etsem. Klavye modelini paylaştım.

Bunu PC ilk aldığım zaman yapmıştım zaten. Hatayı şuan alıyorum.
Tekrar yapmanda fayda sağlayabilir, o hatayı veren USB portuna fare vesaire takmayı dene veya klavyeyi diğer portalara dene.

Geri
Yukarı