Grundig DLK-5015 klavyeyi takınca "USB aygıtı tanınmadı" hatası

meolessi

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam. 2 hafta önce yeni bir PC aldım. Kasa dışında monitör, klavye, mouse, hoparlör olarak eski ekipmanları kullanıyorum. Bir de kulaklığım var onlar kadar eski değil. Klavyemde bayağı eski bir klavye. Eski kasada hiç böyle bir sorun yaşamadım. Şu anki kasada klavyeyi kullanırken aniden bazen USB aygıtı tanınmadı hatası alıyorum. Ancak USB'yi kasadan çıkarıp takınca düzeliyor. Diğer aygıtlarda bir problem olmuyor. Sadece klavyede oluyor bu. Acaba bu problem neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı olursanız çok iyi olur. Hata alttaki görsel ile aynı.

asfadgda.PNG

Çıkarıp takınca düzelmesi sağlam yapmaz ürünü, benim eski gamepad de aynıydı. Klavye bayağı bir eski demiş ve bilgisayar da yeniymiş. Başka ekipmanlarda da sorun olmuyormuş.

Geri çalışıyormuş klavye bozuk olduğu anlamına gelmiyor. Benim de bir tane cihazım böyle ama USB protundan kaynaklı bazen kopmalar veya aygıtı tanımamalar oluyor ama alet sağlam.

Geri çalışıyormuş klavye bozuk olduğu anlamına gelmiyor. Benim de bir tane cihazım böyle ama USB protundan kaynaklı bazen kopmalar veya aygıtı tanımamalar oluyor ama alet sağlam.
Hata mesajını gördüysen bilgisayarın USB portunu okuduğunu ama hata verdiğini görürsün. Bozuk şeylerde öyle hata çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı