Grundig GNB 1588 Laptop GTA 5 kaldırır mı?

lexcons

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim böyle bir laptopum var elimde. PC alana kadar idare ediyorum. Sizde GTA 5 kaldırır mı? GTA 5'i Epic Games veya Steam üzerinden edineceğim. Altta laptopun linki var.

Arkadaşlar benim böyle bir laptopum var elimde. PC alana kadar idare ediyorum. Sizde GTA 5 kaldırır mı? GTA 5'i Epic Games veya Steam üzerinden edineceğim. Altta laptopun linki var.

En düşüğün en düşüğü ayarlarda kaldırır gibi gözüküyor.

Görüntüye göre oynatır.

bende 2016 yılında 820m vardı 40-60 fps oynatıyordu, ancak güncellemelerden sonra 40-20 civarına düşmüştür yani 40 50 arası oynarsın yüksek ihtimal (gta onlineda büyük sıkıntı yaşarsın)

Pavilion G6 et2212 laptopumda i5-4210M 8GB RAM HD7670 240SSD ile orta ayarlarda 40-50 fps arası aldım. sistemler birbirine benziyor. Şu anda satışı yok sanırım ikinci el alacaksınız. ram eklerseniz 30 fps sabit alabilirsiniz diye düşünüyorum. 4gb ram ile drop olacaktır.

Düzenleme: şöyle bir video buldum: link
Videoda ayarları en düşükte değil en düşükte olduğu zaman 60 görebilirsin belki, ancak ram 4gb olduğu için anlık fps dropları yaşarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı