"gs-auto-clicker-3-1-4.exe" dosyası virüslü mü?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Bir tane program yükledim programı VirusTotal'de taratıyorum trojan var diyor. Kaspersky'da taratıyorum temiz diyor. Ne yapacağımı anlamadım. Dosyayı daha kurmadım.
Total virüs:

1648986794391.png

Kaspersky:

1648986821626.png

Hayır, virüslü değil. Sonuç False-positive.
Diğer yazılımlar, autoclicker programı olduğu için hile/virüs olarak algılamışlar

Bir tane program yükledim programı VirusTotal'de taratıyorum trojan var diyor. Kaspersky'da taratıyorum temiz diyor. Ne yapacağımı anlamadım. Dosyayı daha kurmadım.
Total virüs:

Eki Görüntüle 1349253

Kaspersky:

Eki Görüntüle 1349254
Hocam virüs diyen antivirüsler hiç duyulmamış antivirüsler. Dosyayı bana atın ben direk ana makinede açayım hiç sorun olmaz. Elimde hazır format usbsi var bahane olur benim için.

Hocam virüs olmak için aşırı ama aşırı basit duruyor.

Speedautoclicker tarzından şeyler de kullanabilrisiniz. Daha Advanced daha şekilli şuküllü falan filan şeyler istiyorsanız internette tonlarcası var.

Bu programı eskiden kullanıyordum sildim şimdi bir daha indirdim. Aslında ben Auto clicker ı block koyup kırması için kullanıyorum makro gibi bir şey istemiyorum bu speedautoclicker bunu yapıyorsa bunu kullanırım.

Bu programı eskiden kullanıyordum sildim şimdi bir daha indirdim. Aslında ben Auto clicker ı block koyup kırması için kullanıyorum makro gibi bir şey istemiyorum bu speedautoclicker bunu yapıyorsa bunu kullanırım.
speedautoclicker adlı uygulama kaç tıklama yapacağınızı belirler. Yanda da kaç saniye aralıkta basacağını gösterir. Ona göre ayarlabilirsiniz.

Tek tıklamada 3 tıklama tarzı şeyler bakıyor iseniz exesini atabilirim.

Speedautoclicker adlı uygulama kaç tıklama yapacağınızı belirler. Yanda da kaç saniye aralıkta basacağını gösterir. Ona göre ayarlabilirsiniz.

Tek tıklamada 3 tıklama tarzı şeyler bakıyor iseniz exesini atabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi nereye tıklayacağını ayarlayan bir şey olursa çok güzel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı