GT 1030 Alınmalı mı?

1080p için çok verimli olmasa da 720p için sizi asla üzmez. Bir zamanlar 267₺'ya 0 aldığım bir karttı. Şimdi 0a bu paraları hak etmiyor. RX 550'ye yönelin. İkinci el alacağım derseniz de 750Ti iyidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

buyrun fiyat.

Son düzenleme:
Adam 10 yıllık bilgisayarım var diyor hala RX 470 öneren var..
Bunlar umutsuz vaka. Daha dün birine kızdım ben ceza aldım. Bu değil yardımcı olmak. Sözü geçen ürünle ilgili fikriniz varsa söyleyin herkesin işine yarasın. Fikriniz yoksa susun.

Gt 1030, 750 ti'den daha iyidir üstelik. Adama durup dururken daha eski kartı öneriyorlar üstelik hiç gereği yokken. Piyasada 750 ti bulmak da imkansız artık. Bozulma ihtimali yüksek olacaktır. Çünkü çok eski. Sıfır olarak bulmak zaten bitti. Garantili 1030 çok iyi bir seçim olur eski bir sistem için. Fiyatı da yüksek olmayacaktır. Sıfır fiyatları 600 civarındaydı en son baktığımda. Hiç takip etmiyorum uzun zamandır.

Elimde bulunan 10 yıllık sisteme bu kartı almayı düşünüyorum ama piyasa değerini tam bilemiyorum. 2.el Gigabyte fanlı 1 yıllık garantisi olan bir modelin fiyatı ne olmalıdır?
300 TL veya biraz daha düşük olmalıdır. DDR4 ile GDDR5 modelleri arasında ciddi hız farkı var. Alacağınız modelin GDDR5 olmasına dikkat edin.
Sıfır almak isterseniz 11.11 kuponu alınıp o tarihte bu kart da alınabilir. Preformansı GT 1030 düzeyinde hatta biraz daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı