GT 1030 çift monitör yapma

Haklısın çift monitör hayat kurtarıyor. :D
Ekran kartı zorlanırdan kastınız nasıl bir zorlanma olur mesela solda 720p video açıkken sağda 200 FPS'de oynadığım bir oyun ne kadar FPS kaybeder? (Mesela The Long Dark)
(Bu arada ısınma konusunda hiç bir sıkıntım yok kart buz gibi kışda gelmesiyle)

Ekran kartı zorlanırdan kastınız nasıl bir zorlanma olur mesela solda 720p video açıkken sağda 200 FPS'de oynadığım bir oyun ne kadar FPS kaybeder? (Mesela The Long Dark)
(Bu arada ısınma konusunda hiç bir sıkıntım yok kart buz gibi kışda gelmesiyle)
Ne kadar FPS kaybı olur onu bilemem fakat ekran kartına öyle abartılacak kadar yük binip FPS düşmez. monitör alıp kullanabilirsiniz. :)

Para israfından ötesi değil. Tavsiye etmiyorum. Eğer bir şey yapmak istiyorsan paranı çarçur etme, elindeki ekran kartını sat yeni, temiz, daha güçlü bir ekran kartı al.

Para israfından ötesi değil. Tavsiye etmiyorum. Eğer bir şey yapmak istiyorsan paranı çarçur etme, elindeki ekran kartını sat yeni, temiz, daha güçlü bir ekran kartı al.
1050 Tİ almak istiyorum oda dünya parası.
Bu gidişle alıcak gibiyim ucuz bir monitör. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı