Çözüldü GT 1030 ekran kartı, ses tanıtma ve USB'siz boot

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Deneyip geliyorum.
SPOOF, SMBIOS, Boot argümanları ve girdiler değiştirildi:
Hata verdi hocam.
C40C11F3-7217-4A73-910A-507728D5F9F4.jpeg

Son düzenleme:
Benim sana attığım Config ve EFI'lerde bu dosya yok, sebebi bu. EFI'de düzenleme mi yaptın? Eski Config ile sistemi bootlayıp, bu dosyayı OC/Drivers içerisinden bul ve sil. Sonra verdiğim ile tekrar dene. Ayrıca bu dosya ne alaka? :D eski sistemler için bu.

Deneyip geliyorum.
Benim sana attığım Config ve EFI'lerde bu dosya yok, sebebi bu. EFI'de düzenleme mi yaptın? Eski Config ile sistemi bootlayıp, bu dosyayı OC/Drivers içerisinden bul ve sil. Sonra verdiğim ile tekrar dene. Ayrıca bu dosya ne alaka? :D eski sistemler için bu.

Ekran Resmi 2021-12-29 07.40.39.png

Hfsplus.efi mi hocam?

Hayır, onlara dokunma. Sen yanlış Config'i test etmişsin. Zira:
Eki Görüntüle 1255039
Karıştırmış olabilirsin. Benim verdiğimi başka bir konuma indir, ayırt etmeni sağlar. Veya klasör oluştur istersen.

İndirilenler klasöründeki tek EFI o zaten. Tekrar denedim şimdi silip sonra verdiğinizi indirip sonuç aynı.

EFI demiyorum, Config diyorum. Enes de Config vermişti sanırım. Karıştırmış olabilirsin ikisini isim benzerliğinden.

Ben karıştırmışım EFI değil Config diyecektim. Zaten indirilenler dosyasında sadece sizin Config dosyanız var şu an.

Geri
Yukarı