GT 1030 görüntüde yırtılma

enesbabagg123

Femtopat
Daha fazla  
GT 1030 almıştım yaklaşık bir yıl önce. İlk aldığım 4 ay boyunca bu sorun yoktu. Arkadaşımda da aynı sorun oldu, onda da GT 1030 var ve oyunlarda yırtılma, beyaz noktalar ve gölgelerin berbat görünmesi gibi sorunlar var.

Biraz araştırdım ama çözüm bulamadım, garanti de bir şey yapmadı. Ne yapılabilir?
@Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende de var, bende bir sıkıntı yok. Oyun kartı değil diye sorun olacak anlamına gelmiyor.
Sizde bir sıkıntı yok fakat gördüğünüz üzere arkadaşımızda bir sıkıntı çıkmış. CS:GO gibi düşük gereksinimli bir oyunda bile kart 1080P`de +144 fps veremiyor. Siz baba oyunlarda bu kartla oyun oynamaya çalışırsanız kart sıkıntı çıkarır. Bu sebepten baba oyunlar oynuyorsunuz da sıkıntı çıkıyor diye soruyorum. Yoksa kartı alıp günlük kullanırsanız, veya en azından CS:GO gibi düşük oyunlar oynarsanız elbette ki problem çıkarır anlamına gelmeyecektir.
İ7 8700 İle 1030 testi ektedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizde bir sıkıntı yok fakat gördüğünüz üzere arkadaşımızda bir sıkıntı çıkmış. CS:GO gibi düşük gereksinimli bir oyunda bile kart 1080P'de +144 FPS veremiyor. Siz baba oyunlarda bu kartla oyun oynamaya çalışırsanız kart sıkıntı çıkarır. Bu sebepten baba oyunlar oynuyorsunuz da sıkıntı çıkıyor diye soruyorum. Yoksa kartı alıp günlük kullanırsanız, veya en azından CS:GO gibi düşük oyunlar oynarsanız elbette ki problem çıkarır anlamına gelmeyecektir.
i7 8700 ile 1030 testi ektedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de GT1030 kullanıyorum. 75 FPS ile PUBG oynatıyor. Çok da kötü bir kart değil fakat dediğimiz gibi arkadaş hangi oyunu oynuyor bu önemli. PSU vs. yetersiz geliyor olsa bu problem ondan kaynaklanabilir mi sizce?

GT 1030 almıştım yaklaşık bir yıl önce. İlk aldığım 4 ay boyunca bu sorun yoktu. Arkadaşımda da aynı sorun oldu, onda da GT 1030 var ve oyunlarda yırtılma, beyaz noktalar ve gölgelerin berbat görünmesi gibi sorunlar var.

Biraz araştırdım ama çözüm bulamadım, garanti de bir şey yapmadı. Ne yapılabilir?
@Recep Baltaş

V-Sync aç geçer yırtılmalar.

Ben de GT1030 kullanıyorum. 75 FPS ile PUBG oynatıyor. Çok da kötü bir kart değil fakat dediğimiz gibi arkadaş hangi oyunu oynuyor bu önemli. PSU vs. yetersiz geliyor olsa bu problem ondan kaynaklanabilir mi sizce?
Henüz konu sahibi sisteminde ekran kartı hariç farklı bir bilgi vermedi. Bileşenlerini öğrendiğim zaman bir fikre varabiliriz.

LoL Valorant GTA 5 CS:GO gibi düşük gereksinimli oyunlarda kenarlar bulanık gözüküyor (kenar yumuşatma açık)

Geri
Yukarı