GT 1030 için model önerisi

Radeon RX 5700M

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ ALPHA 17 A4DEK-011 AMD RYZEN 7 4800H 8C/16C 2.9GHZ/4.2GHZ AMD RADEON RX5600M 6GB GDDR6 2X16GB 3200 MHZ CL 22 DDR4 SAMSUNG RAM 2TB ADATA SX8100NP NVME M2 SSD 3500 MB/S RS 3000 MB/S WS 17.3 144 HZ FHD İPS AMD FREESYNC PREMİUM STEEL SERİES RGB PER-KEY İNGİLİZCE KLAVYE
Meslek
Üniversite Öğrencisi Ve Mc
GT 1030 ekran kartını almak istiyorum. Hangi modelleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben MSI marka GT1030 kullanıyorum. Memnunum şu ana kadar ısınma vb bir problem yaşamadım. Çift monitör kullanıyorum, şuanda boşta sayılabilir 33 derecede çalışıyor. Adana'dayım ve Adana'dan daha soğuk :D.

Merhaba, ben MSI marka GT1030 kullanıyorum. Memnunum şu ana kadar ısınma vb bir problem yaşamadım. Çift monitör kullanıyorum, şu anda boşta sayılabilir 33 derecede çalışıyor. Adana'dayım ve Adana'dan daha soğuk :D.

Kardeşim GT1030 o kadar güçlü mü ilginç çift monitörle sıkıntı olmuyor mu?

Kardeşim GT1030 o kadar güçlü mü ilginç çift monitörle sıkıntı olmuyor mu?
Çift monitörde sıkıntı olmuyor, şöyle söyleyeyim sağda 720p Valorant oynarken, solda youtubedan müzik açıyorum ve ekran kartı 50-55 derecelerde oluyor maksimum. Onun dışında oyun oynamıyorum zaten ve sürekli dual monitör kullanıyorum kodlama yaparken. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Lakin şunu söylemem lazım monitörlerimden yalnız bir tanesi 1080p, diğeri 720p.

Çift monitörde sıkıntı olmuyor, şöyle söyleyeyim sağda 720p Valorant oynarken, solda youtubedan müzik açıyorum ve ekran kartı 50-55 derecelerde oluyor maksimum. Onun dışında oyun oynamıyorum zaten ve sürekli dual monitör kullanıyorum kodlama yaparken. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Lakin şunu söylemem lazım monitörlerimden yalnız bir tanesi 1080p, diğeri 720p.
Çift monitördeki kullanım bu şuan.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    229,2 KB · Görüntüleme: 39
Ben ikinci el bir GT1030 aldım yan bilgisayarıma. Fansız MSI modeliydi. Kartın altına bir tane elimde fazladan Intel soğutucu vardı onu taktım. 30'lu dereceleri geçmiyor kart. Çok serin çalışıyor ve çok az güç tüketiyor 😄

Amacınız ekrana görüntü vermekse pasif soğutma tercih edin. Oyun oynayacaksanız 2. el RX 570 öneririm.

FIFA pes ve LoL CS Valorant gibi oyunları oynamayı düşünüyorum ama 300 Watt PSU var güç bğlantısı gerektirmeyen bir kart olmalı.

Geri
Yukarı