GT 1030 modelleri arasındaki fark ne?

Tam olarak bu, alma imkanınız varsa fanlı ASUS modelini almanız daha iyi olur, Aero ITX kötü seçenek. Lp'den bahsetmiyorum bile, onunla oyun oynanmaz. Ağır oyunlarda saniyeler içerisinde 60 dereceyi geçer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır, ASUS'un fanlı modelini alın. Fansız modelde ağır oyunlarda ısınma sorunu yaşarsınız.

ASUS'un görünüşünü de sevmiyorum ama :D

Bütçe önemli değil hangisi daha iyiyse onu alacağım ama görünüşü güzel gelen çok cazip geliyor.
https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-gt1030-2gb-gddr5-ekran-karti-gt1030-2g-brk-p-HBV00000ARJTE almamı söylediğin kart bu mu?
Evet, daha ucuzu da burada var. Unutmadan söyleyeyim, Aero ITX performans konusunda sizi memnun etmez, yine de karar sizin.

Evet, daha ucuzu da burada var. Unutmadan söyleyeyim, Aero ITX performans konusunda sizi memnun etmez, yine de karar sizin.

Tamam zaten Aero ITX almam çeşitlilik olsun diye koydum o zaman alacağım zaman ASUS'un modelini alıyorum performansı iyi olur değil mi? İşlemci A8 6600k APU.

Tamam zaten Aero ITX almam çeşitlilik olsun diye koydum o zaman alacağım zaman ASUS'un modelini alıyorum performansı iyi olur değil mi? İşlemci A8 6600k APU.
Performansı DDR4 modelden çok daha iyi olur, emin olabilirsiniz. İşlemciden kaynaklanan bir darboğaz olmaz.

Performansı DDR4 modelden çok daha iyi olur, emin olabilirsiniz. İşlemciden kaynaklanan bir darboğaz olmaz.

Anladım test videolarında mesela GTA 5 de 66 FPS filan alıyor bu ekran kartı ben de o testteki gibi bir performans alır mıyım bu işlemciyle?

O zaman fansız olandan alsam sıkıntı olmaz ısınma yaşamam görünüş olarak güzel geldiği için fansız olandan almak istiyorum ama fanlı daha iyi diyorlar doğru mu?
Fanlı dediğim bu ekran kartı bu https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-gt1030-2gb-gddr5-ekran-karti-gt1030-2g-brk-p-HBV00000ARJTE
Sıkıntı olmayacaktır. Zaten çok ısınan bir kart değil, ki o fanın daha kendine hayrı yok soğutma bloğu da hemen hemen aynı işlevi görecektir.

Geri
Yukarı