GT 1030 ne işe yarar?

unavailable

Hectopat
Şimdi merak ettim.

Hala GT1030 satılıyor. Peki ne işe yarar bu meret? Sitelerde 1.5-2.5k fiyatlarda satılıyor? Onun yerine 2. elde daha güzel şeyler var.

Gerçek anlamda soruyorum. GT1030 ne işe yarar( takoz yerine kullanmakta bir seçenek)

Onu onboard ile de yaparsın hoş. AMD aldıysan g serisi alırsın daha da performanslı olur.

GT 1030'ün piyasaya sürüldüğü tarihlerde AMD kumda oynuyordu.

6 sene önce belli bir amaç için çıkmış kartı bugüne göre değerlendiriyorsun.

4K 60 FPS videoları sorunsuzca izletir, HTPC için idealdir, eski nesil oyunları oynatır, e-spor oyunları oynatır FIFA, Pes vs. PCSX2, PPSSPP gibi emulatörlerde işe yarar. Bu kart o fiyatları hak etmedi hiçbir zaman.

GT 1030'ün piyasaya sürüldüğü tarihlerde AMD kumda oynuyordu.

6 sene önce belli bir amaç için çıkmış kartı bugüne göre değerlendiriyorsun.

Bugüne göre değerlendirmiyorum dostum. Hala satılıyor ama neden satılıyor onun cevabını arıyorum.

4K 60 FPS videoları sorunsuzca izletir, HTPC için idealdir, eski nesil oyunları oynatır, e-spor oyunları oynatır FIFA, pes vs. PCSX2, PPSSPP gibi emulatörlerde işe yarar. Bu kart o fiyatları hak etmedi hiçbir zaman.

O fiyatı vermek yerine 2. elde güzel RX460'lar var. Niye 1030 alasın ki?
(GT1030'a karşı ön yargım ya da nefretim yok, aksine çok seviyorum ve gözüme çok tatlı geliyor. İçimden alıp evde sevesim geliyor o derece ama niye hala satılıyor o garibime geliyor )

Bugüne göre değerlendirmiyorum dostum. Hala satılıyor ama neden satılıyor onun cevabını arıyorum.
Çünkü herkes AMD işlemci kullanmak istemiyor kimi işler için intel işlemciler kullanılıyor. Ayrıca firmaların elinde hala 1030 ekran kartı olduğu için satmaya çalışmaları da gayet mantıklı bir ihtimal.

Geri
Yukarı