GT 1030 NVIDIA Denetim Masası ayarları nasıl olmalı?

Daha fazla  
Arkadaşlar oyunlarda FPS'imi arttırmak istiyorum. Ekran kartım Galax GT 1030 2 GB DDR5. NVIDIA Denetim Masası ayarlarını unlostun videosunda ne varsa aynısını yapacagim. Bunlar PC'ye bir zarar verir mi? Ve FPS'imi cidden arttırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunlarda FPS'imi arttırmak istiyorum. Ekran kartım Galax GT 1030 2 GB DDR5. NVIDIA Denetim Masası ayarlarını unlostun videosunda ne varsa aynısını yapacagim. Bunlar PC'ye bir zarar verir mi? Ve FPS'imi cidden arttırır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Fazla FPS arttırmaz, Unlost'un videosu çok yeterli değil. Masaüstü ve disk sağlığı için önemli şeyler o kadar. Performansa çekin, yeterli. Windows, bunları saklamıyor zaten.

Son düzenleme:

Bence gayet faydalı. 65 70 FPS'den 200'lere çıktı FPS'im. Xbox Game barı kesin kapat. Oyun moduna al. Başlangıç uygulamalarını kapat. Masaüstünü siyah yap. Güç yönetim modunu nihai performans yap. Laptopsa şarjda kullan ve CS:GO oyun içi ayarlarından dizüstü enerji tasarrufunu kapat. Çoklu işlemci kullanımı gibi bir ayar olması lazım onu aç. Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Bence gayet faydalı. 65 70 FPS'den 200'lere çıktı FPS'im. Xbox Game Bar'ı kesin kapat. Oyun moduna al. Başlangıç uygulamalarını kapat. Masaüstünü siyah yap. Güç yönetim modunu nihai performans yap. Laptopsa şarjda kullan ve CS:GO oyun içi ayarlarından dizüstü enerji tasarrufunu kapat. Çoklu işlemci kullanımı gibi bir ayar olması lazım onu aç. Şimdilik aklıma bunlar geldi.

Stok ayarlardan sonra bu ayarları yapıp dediğin gibi YÜZDE300 performans kazanımı imkansız.

Unlost FPS arttırma videoları 🤡
Denetim masasından kalite yerine performansa alın ve diğer ayarları da performans seçeneğine alın.

Ama şöyle de bir şey var. Benim sistem gayet yeterli olmasına rağmen çok düşük FPS veriyordu formattan sonra. Yaptım o ayarları eski haline döndü. GTX 1650 ile alıyordum 65 FPS'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı