GT 1030 sistem nasıl?

Bu arada izoly veya turbox marka bir kasa ise, içindeki PSU'ya dikkat edin. Eve C4 sokmayın. Uçuk kaçık beklentileriniz olmadığı için, 2. Nesil de olsa o işlemci ve ekran kartı size yeter zaten.

Kaç liraya alacaksınız?
Gaming masa
Klavye - Fare
21.5inç monitör
Mause pad
Direksiyon seti
Kulaklık
Kasa
Hepsi 4.600 TL acil nakit ihtiyacı sebebi ile satılıkmış.
Bu arada izoly veya turbox marka bir kasa ise, içindeki PSU'ya dikkat edin. Eve C4 sokmayın. Uçuk kaçık beklentileriniz olmadığı için, 2. Nesil de olsa o işlemci ve ekran kartı size yeter zaten.
Çok teşekkür ederim.

Gaming masa.
Klavye - fare.
21.5inç monitör.
Mouse pad.
Direksiyon seti.
Kulaklık.
Kasa.
Hepsi 4.600 TL acil nakit ihtiyacı sebebi ile satılıkmış.

Çok teşekkür ederim.

Ben sizin yerinizde olsam 4.600 TL'ye almazdım bu sistemi
5.000 TL'ye da iyi sistem bulursunuz sıfır.

Çok araştırdım ama maalesef bulamadım sanırım benden kaynaklı bir sıkıntı sonuç olarak bu akşam sistemi alıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.
Şu an pazarlık ile 4.200 TL ye alıyorum zaten bütçem de bu civarlardaydı.

Ets2 ve csgo için yeterlidir çok bir grafik seviyesi beklemiyorsanız tabii Gta 5 ise şüpheli az daha yükseltmeniz lazım bence orta seviye 60 fps için düşük isterseniz fena performans çıkartmaz

Çok araştırdım ama maalesef bulamadım sanırım benden kaynaklı bir sıkıntı sonuç olarak bu akşam sistemi alıyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Şu an pazarlık ile 4.200 TL'ye alıyorum zaten bütçem de bu civarlardaydı.

Hocam 4200'e almadıysanız da uygun fiyata da iyi sistem buldum 2 el linkini atabilirim isterseniz.

Hocam 4200 TL'ye çok daha iyi bir sistem dizeriz size almayın bu kasanın ederi 2000TL'den fazla etmez monitör 400-500 desen 2500TL.

Şu an pazarlık ile 4.200 TL ye alıyorum zaten bütçem de bu civarlardaydı.
Eğer direksiyon seti G29 veya G920 filan gibi 2000TL'lik bir set değilse fiyat maalesef aşırı pahalı hocam. Hayırlı olsun diyelim.

RAM'ler DDR3 bu arada. 2. nesil Intel işlemcilerde DDR4 kontrolcü bulunmuyor. Yani çok eski ve yükseltmeye kapalı bir sistem. Ayrıca PSU hiç güven vermedi ve 1030 Ti diye bir kart dünya üzerinde bulunmuyor. Bu özellikleri size satıcı yazdıysa bence uzaklaşın derim. Eğer siz hata yaptıysanız sorun değil, normal 1030 olabilir.
Diğer aksesuarlar da öyle ucuz 300 liralık şeyler ise bu fiyata alınmaz, kaliteli ürünler olursa belki ilgilenebilirsiniz. Ayrıca depolama bilgisi de yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı