GT 1030 sistem RDR2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

ValveAdalet

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim GeForce GT1030, Intel Core i5 2500 3.30GHz, 16 GB RAM. RDR2'de kaç FPS alırım?

Low ayarlarda maksimum 30 FPS alabilirsiniz belki.
Ama oynayacağınız RDR2 bu grafikte olur:
1618081948815.png

İki tür GT 1030 var. Birisi Low-End diğeri normal versiyonu. Düşük seviyeli kullanıyorsanız, RDR 2'yi açar ama akıcı olacağını sanmıyorum. Normal versiyonu yine açar. MSI Aero olanı vardır. 1280x720 çözünürlükte 30-35 FPS dolaylarında oynatır. Sizin sisteme bakınca işlemciden kaynaklı olarak belki 5-6 FPS farkı olabilir. Keşke ekran kartınızın firmasını mesajınızda belirtseydiniz, daha spesifik bilgiler verebilirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam Witcher 3 bile daha iyi ya.
İki tür GT 1030 var. Birisi Low-End diğeri normal versiyonu. Düşük seviyeli kullanıyorsanız, RDR 2'yi açar ama akıcı olacağını sanmıyorum. Normal versiyonu yine açar. MSI Aero olanı vardır. 1280x720 çözünürlükte 30-35 FPS dolaylarında oynatır. Sizin sisteme bakınca işlemciden kaynaklı olarak belki 5-6 FPS farkı olabilir. Keşke ekran kartınızın firmasını mesajınızda belirtseydiniz, daha spesifik bilgiler verebilirdim.
Nerden bakılıyor?

Hocam Witcher 3 bile daha iyi ya.

Witcher 3 2015 yılının oyunu ve düşük VRAM kullanımı çok büyük artıydı. RDR2 ise gereksinimleri daha yüksek bir oyun ve optimizasyonu da mükemmel değil. Grafiksel anlamda durum bu.

Geri
Yukarı