GT 1030 sisteme 1500 TL anakart ve işlemci yükseltmesi önerisi

iyidir ancak bu işlemci Am4 soket ve intel çalıştıramazsınız. Bu arada almışken b450m hatta mümkünse b550m alın a320m eskidi. İlerde yükseltme yapacak olursanız yapamazsınız.
İleride dediğin 3-4 sene giderim be usta bunla şu an bütçem az zaten GT1030 var ileride bakarız. Bu anakartı alıp 2. el bir R3 1200 AF almayı düşünüyorum.

İleride dediğin 3-4 sene giderim be usta bunla şu an bütçem az zaten GT1030 var ileride bakarız. Bu anakartı alıp 2. el bir R3 1200 AF almayı düşünüyorum.
Şuanda sisteminizde DDR3 ram olması lazım, anakart değişince üstüne DDR4 ram alacaksınız mecbur, onu hesap ettiniz mi?

Anladım hocam sizin kararınız. Dediğim gibi Ryzen 3 1200af ve B450m anakart satıyorum. Ankaradaysanız düşünün. Ayrı ayrı da satıyorum.

Anladım hocam sizin kararınız. Dediğim gibi Ryzen 3 1200af ve B450m anakart satıyorum. Ankaradaysanız düşünün. Ayrı ayrı da satıyorum.
Ben kaydettim sizi anakartı halletiğim an bir arkadaşım aracılığıyla Ankara'dan alabilirim işlemciyi ulaşacağım size.

Ben kaydettim sizi anakartı halletiğim an bir arkadaşım aracılığıyla Ankara'dan alabilirim işlemciyi ulaşacağım size.
Tamamdır ancak şu an işlemci ve anakart sarı sitede ilanda. Satılmaması konusunda garanti veremem.

Yeni konular

Geri
Yukarı