GT 1030 sistemin RDR 2, GTA V ve Witcher 3 performansı

Mert Ersin

Femtopat
Daha fazla  
  • Intel Core i5 3330.
  • NVIDIA GeForce GT 1030 2 VRAM 128 bit.
  • 16 GB RAM.
  • 240 GB SSD.
  • 320 GB HDD.
Sistemim RDR 2, GTA V, Witcher 3 gibi oyunları kaç FPS'de oynatır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan hemen hemen yaklaşık sonuçlara bakabilirsiniz.

1080P Medium Ayarlarda

RDR2 19,5 FPS
GTA V 46,5 FPS
Witcher 3 47,1 FPS

Sitede yazan tahmini rakamlar

Bu sistem ile dediğin oyunları akıcı oynamayamazssın. Witcher düşük ayarlarda düşük çözünürlükte 40 fps verir. Rdr 2 o kadar bile vermez. Gta 5 için ise bir ihtimal 60 verir.

Bu sistem ile dediğin oyunları akıcı oynamayamazssın. Witcher düşük ayarlarda düşük çözünürlükte 40 fps verir. Rdr 2 o kadar bile vermez. Gta 5 için ise bir ihtimal 60 verir.
Yüksek ayarlarda 45 fps alıyordum witcher 3 te ? nerden bu kanıya vardınız acaba ? Bilmiyorsanız lütfen cevap vermeyiniz.

Dedikleriniz arasından sadece witcher 3 oynadım yüksek ayarlarda 40-50 arası gidip geliyordu.

Yüksek ayarlarda 45 fps alıyordum witcher 3 te ? nerden bu kanıya vardınız acaba ? Bilmiyorsanız lütfen cevap vermeyiniz.

Dedikleriniz arasından sadece witcher 3 oynadım yüksek ayarlarda 40-50 arası gidip geliyordu.
Biliyorum bilmediğimi nereden uydurdun? Senin sistemin ve adamın sistemi aynı mı acaba ? Sadece ekran kartın aynı diye burada bilmeden yorum yapma.

Yüksek ayarlarda 1050Ti görüyor o değeri, 1030 ile 1080P mi oynadın ? Sistem farkı da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı