GT 1030 Valorant oynanırken renkli kareler oluşuyor

ege.crtyy

Picopat
Daha fazla  
RAM
8gb DDR3 1600mhz
Ekran kartı
MSI GT 1030
Anakart
Intel h55
İşlemci
İ7-860
Arkadaşlar daha GT 1030 yeni aldım, 2 aylık falan fakat nedense sadece Valorant oynarken ekran böyle oluyor. Sonra PC yeniden başlatılıyor otomatik. Bunun sebebi nedir, ekran kartı hiçbir şekilde hasar falanda almadı.

Dosya Ekleri

• downloadfile-2.jpg
    downloadfile-2.jpg
    546,2 KB · Görüntüleme: 74
Islemci dusuk kalir ama acar.
Arkadaşlar daha GT 1030 yeni aldım, 2 aylık falan fakat nedense sadece Valorant oynarken ekran böyle oluyor. Sonra PC yeniden başlatılıyor otomatik. Bunun sebebi nedir, ekran kartı hiçbir şekilde hasar falanda almadı.
Ekran kartin gidici gibi, suruculeri sil yukle.
Ramlere de memtest86 yapmak lazim.

Ekran kartına yavaştan elveda de. Bu sorunun sonu hep gidici oluyor.

Kanka 150 200fps oynanıyor

Benim arkadaşımın laptopu da böyle oluyor. Üstelik ondan ses de geliyor, sonra kendi kendine reset atıyor. Nedenini bulamadık.
Aynı bendede ekran kartı ile ilgili olduğuna eminim ama nasıl gecirebilirim ya

Benim arkadaşımın laptopu da böyle oluyor. Üstelik ondan ses de geliyor, sonra kendi kendine reset atıyor. Nedenini bulamadık.
Aynı bendede ekran kartı ile ilgili olduğuna eminim ama nasıl gecirebilirim ya

Monitöre giden kabloları kontrol edin. Başka bir monitörde deneyin. Yine halen aynı ise ekran kartını söküp başka bilgisayarda deneyin. Eğer ekran kartını başka bilgisayarda kullandığınız halde sorun yoksa sorununuz ekran kartında değildir anakarttaki diğer bileşenlerdedir. Eğer sorun devam ediyorsa sorun ekran kartında *olabilir*.

Kanka sürücü ile ilgili bir durum değil herşey tertemiz güncel yazılımsal olarak

Monitöre giden kabloları kontrol edin. Başka bir monitörde deneyin. Yine halen aynı ise ekran kartını söküp başka bilgisayarda deneyin. Eğer ekran kartını başka bilgisayarda kullandığınız halde sorun yoksa sorununuz ekran kartında değildir anakarttaki diğer bileşenlerdedir. Eğer sorun devam ediyorsa sorun ekran kartında *olabilir*.
Sorun ekran kartında biliyorum ama neden onu bilmiyorum

Memory clock kaç yaptınız? Ayarları sıfırlayıp deneyin.
0da hepsi hocam

Geri
Yukarı