GT 1030 ve AMD Phenom IIX 4 955 sistem ısınma sorunu

deathysrı

Centipat
Arkadaşlar bugün Frisby FCL-F12C Şeffaf Kasa Fanı (12cm Fan 4xMavi Led) Fiyatı benim aldığım 120x120 idi.
Egzos fanı dediklere yere taktım yeni aldığım fanı
Buradaki fanı aldım ve kasama taktım kasam: ASUS vento TAK-62 modelidir.
Isınmaya başladı ve yüksek ses çıkmaya başladı fanlardan kasada ısınıyordu.
Kasanın kapağını açtığımda ise kasa soğuyor ve sesler kesiliyor acaba neden kapalıyken ısınıyor en çok da işlemcinin olduğu yer bugün eski fanımı çıkartırken bir plastik(kablo dağınıklığı için tutan şey)unutmuş olabilir miyimki.

Sistemim.
GT 1030.
AMD Phenom IIX 4 955 3.20 GHz.
16 GB RAM.
350W PSU.

Lütfen yardımcı olur musunuz.

asus-vento-ta-k62-kasa-siyah-400w-6175507_osd.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın üzerinde fan var mı? İzlediğim birkaç videoda o modelin fansız modelli vardı. İşlemci ve kasa fanlarını söküp temizleyin. Tozlanmış olabilir.

Arkadaşlar bugün Frisby FCL-F12C Şeffaf Kasa Fanı (12cm Fan 4xMavi Led) Fiyatı benim aldığım 120x120 idi.
Egzos fanı dediklere yere taktım yeni aldığım fanı
Buradaki fanı aldım ve kasama taktım kasam: ASUS vento TAK-62 modelidir.
Isınmaya başladı ve yüksek ses çıkmaya başladı fanlardan kasada ısınıyordu.
Kasanın kapağını açtığımda ise kasa soğuyor ve sesler kesiliyor acaba neden kapalıyken ısınıyor en çok da işlemcinin olduğu yer bugün eski fanımı çıkartırken bir plastik(kablo dağınıklığı için tutan şey)unutmuş olabilir miyimki.

Sistemim.
GT 1030.
AMD Phenom IIX 4 955 3.20 GHz.
16 GB RAM.
350W PSU.

Lütfen yardımcı olur musunuz.

Eki Görüntüle 494890
Büyük ihtimalle kasa kalitesiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı