GT 210 ile GTA 5 oynanır mı?

mirqccc

Picopat
Daha fazla  
GTA 5 benim sistemde hiç denemedim. Kasacağını da biliyorum. Simdi ben en düşük ayar en düşük çözünürlük gölge kapatsam şu videodaki ayarları yapsam kasar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim GT 210 1 GB DDR3.
4 çekirdekli işlemci.
4 GB RAM.

GTA 5 benim sistemde hiç denemedim. Kasacağını da biliyorum. Simdi ben en düşük ayar en düşük çözünürlük gölge kapatsam şu videodaki ayarları yapsam kasar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

4 çekirdekli işlemci.
4 GB RAM.

Çok zor hocam o kartla GTA SA bile anca oynarsınız.

Hocam bunu yapıp düzgün bir FPS bile alsanız, oyun GTA:SA gibi gözükecek bu yüzden GTA:SA'e mod kurmak daha mantıklı olacaktır. (Sırf bu modu denemek için 100 GB indirilmez.)

4 çekirdekli işlemci.
4 GB RAM.
Maalesef, tek ekran kartı değil diğer bileşenler de yetersiz.

4 çekirdekli işlemci.
4 GB RAM.

4 GB RAM ve GT210 ile GTA'yı bırak oynamayı açarsa sevin çok eski web tabanlı oyunlar için CS:GO Valorant vs açarsa yine iyidir.

Videodaki gibi yapsan FPS artar belki oyunun anlamı kalmaz.

Hocam bunu yapıp düzgün bir FPS bile alsanız, oyun GTA: Sa gibi gözükecek bu yüzden GTA: Sa'e mod kurmak daha mantıklı olacaktır. (sırf bu modu denemek için 100 GB indirilmez.)

Bunlar FiveM tabiri ile FPS Boost pack ya da PvP pack olarak gözüküyor gölge ve bazı shader detaylarını siliyor. R sistemi iyi olan kişilerde yapıyor bende yapıyorum ama bu arkadaş ne yapsa oynayamaz.

Geri
Yukarı