GT 210 sistem CS:GO'da en düşük ayarlarda 25 FPS veriyor

akin gencer

Centipat
Yer
Koltuk
Daha fazla  
Ryzen 3 3100 işlemci.
GT 210 1 GB ekran kartı.
3000 MHz 16 GB RAM.

League of Legends oyununda 1280x720 çözünürlükte düşük ayarlarda 150-200 FPS alırken CS:GO'da 640x480 çözünürlükte en düşük ayarlarda 20-25 FPS'yi geçmiyor. Sebebi nedir, nasıl düzeltirim veya bu bilgisayarda CS:GO oynanmaz mı? Cevaplarsanız sevinirim :)

Varsayalım senin dediğin gibi oldu, o zaman neden bu taş devrinden kalma çöp ekran kartıyla düşük FPS aldığının nedenini sordu? (yazdığı yazıyı bir daha oku.) Troll olduğu ortada, daha öncede böyle troller vardı. Ayrıca buna neden konuyu açan kişi cevap vermiyor?
Edit: Moderatörler mesajımı silip uyarı verdi şaka gibi. Yazım hatası yüzünden uyarı alıyoruz. Bu adam burada troll konu açabiliyor, hiçbir şey olmuyor

neden troll olayimki cevap aramak için burayi kullaniyorum ve bu sisteme almak isteigim ekrankarti 5 aydir stoklarda yok bir abimden gt 210 u alip bu sisteme taktim acaba oynatirmi diye dusundum ve burada cevap aramak istedim troll degilim hatta 1.postuma bakarsan 800 tl butceli ekran karti neler alabilirim demistim cunku ekran kartim stoklarda olmadigi icin idareten kullaniyorum

Varsayalım senin dediğin gibi oldu, o zaman neden bu taş devrinden kalma çöp ekran kartıyla düşük FPS aldığının nedenini sordu? (yazdığı yazıyı bir daha oku.) Troll olduğu ortada, daha öncede böyle troller vardı. Ayrıca buna neden konuyu açan kişi cevap vermiyor?
Edit: Moderatörler mesajımı silip uyarı verdi şaka gibi. Yazım hatası yüzünden uyarı alıyoruz. Bu adam burada troll konu açabiliyor, hiçbir şey olmuyor
Konu troll değil ki?

Geri
Yukarı