GT 220 sistem tekliyor

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Merhaba,

Benim bilgisayarım teklemeye başladı. Bozulacak gibi duruyor.

Zaten:
  • 2 GB DDR3
  • GeForce GT 220 1 GB
  • AMD Anthlon II 260 işlemci var.
Çok kötü bilgisayar. Bozulma ihtimali var diye düşünüyorum. Ama daha garanti diye bir şey yok. Takılmalar olmaya başladı. Verilerim zaten telefonda. 5 GB veri telefon için yetiyor.

Zaten 128 GB hafıza var. Kasmaya gerek yok ama bozulursa bir daha tamire yollamak iyi olur mu? Bundan başka alabileceğim herhangi bir bütçe yok.

Sunum yapacak olursam kütüphaneye giderim. Orada ücretsiz olarak kullanabiliyorum. Sunum yapmak için bence yeterli.

Ama PC bozulursa bir daha tamir gerek var mı? Bilgisayar olmadan hayat devam eder mi?

Telefonsuz olmaması sıkıntı olur zaten. Düşüncesiz nedir?

Hocam sistemi bir arkeoloğa gösterin derim çünkü dinozor çağında T-rex necatinin kullandığı bilisayarın aynısını kullanıyosunuz. Sistem bile artık bırak beni öleyim diyor.

HDD sağlığı ne durumda?
İyi olarak gösteriyor. Başka bir şeyi HDD'nin.
Hocam sistemi bir arkeoloğa gösterin derim çünkü dinozor çağında T-rex necatinin kullandığı bilisayarın aynısını kullanıyosunuz. Sistem bile artık bırak beni öleyim diyor.
Başka alacak bir bilgisayarım yok. Tamirci tuzlu bir para ister sanırım. Tamir olmaması daha mı iyi olur? 5 TL'lik şeyi 100 TL yazarlar.

Merhaba,

Benim bilgisayarım teklemeye başladı. Bozulacak gibi duruyor.

Zaten:
  • 2 GB DDR3
  • GeForce GT 220 1 GB
  • AMD Anthlon II 260 işlemci var.
Çok kötü bilgisayar. Bozulma ihtimali var diye düşünüyorum. Ama daha garanti diye bir şey yok. Takılmalar olmaya başladı. Verilerim zaten telefonda. 5 GB veri telefon için yetiyor.

Zaten 128 GB hafıza var. Kasmaya gerek yok ama bozulursa bir daha tamire yollamak iyi olur mu? Bundan başka alabileceğim herhangi bir bütçe yok.

Sunum yapacak olursam kütüphaneye giderim. Orada ücretsiz olarak kullanabiliyorum. Sunum yapmak için bence yeterli.

Ama PC bozulursa bir daha tamir gerek var mı? Bilgisayar olmadan hayat devam eder mi?

Telefonsuz olmaması sıkıntı olur zaten. Düşüncesiz nedir?
Tekliyor derken? Hard Disk ile kullanıyorsanız gayet normal. Yeni PC ihtiyacınız yok bu beni götürsün diyorsanız ekstra 4 GB RAM ve ucuzundan bir 120 GB SSD takarak hayata döndürebilirsiniz.

Tekliyor derken? Hard Disk ile kullanıyorsanız gayet normal. Yeni PC ihtiyacınız yok bu beni götürsün diyorsanız ekstra 4 GB RAM ve ucuzundan bir 120 GB SSD takarak hayata döndürebilirsiniz.
Bazen kendi kendine reset atıyor. Ama ne zaman helvasını yeriz bilemem. Dayandığı yere kadar artık. Bu PC için bir daha bir şey yapmayı düşünmüyorum ama sormak istedim. Başka PC yok.

Ama kütüphanede sunum yapmak için kullanabilirim. Umarım PC bozulmaz.

Kütüphane PC ücretsiz.

Bazen kendi kendine reset atıyor. Ama ne zaman helvasını yeriz bilemem. Dayandığı yere kadar artık. Bu PC için bir daha bir şey yapmayı düşünmüyorum ama sormak istedim. Başka PC yok.

Ama kütüphanede sunum yapmak için kullanabilirim. Umarım PC bozulmaz.

Kütüphane PC ücretsiz.
Usta şimdi 2GB RAM artık kabul edilemez bir şey. Sanıyorum o bilgisayar ile buraya yazıyorsunuz. Buraya girebilmeniz bile bir başarı açıkçası. Yukarıda ki arkadaşın da dediği gibi +4 GB RAM ve bütçe yeterse 2.el bir SSD ile hayata dönebilir. Ama bu sizin bilgisayarınızı arşa çıkaracak anlamına gelmiyor. Gündelik işlerinizi kesintisiz halledebilirsiniz anlamına geliyor.

Geri
Yukarı