Çözüldü GT 320M laptop Valorant'ta "DX11 feature Level 10.0 is required" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
Valorant'ta oyuna girerken DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine hatası alıyorum. YouTube'daki çözümleri yaptım ama işe yaramadı. Önceden indirdiğimde direkt girmişti fakat şimdi bu hatayı veriyor.

Çözüm
Maalesef, DX11 desteklemiyor. Bu kartla bu oyunu oynayamazsınız. Eskiden hata almamanızın sebebi oyunun eskiden DX11 altına da destek sunmasıydı. Yeni güncellemeyle bu desteği sınırlandırdılar :/
Konu sahibinin ekran kartını bilmeden nasıl yorum yapabiliyorsunuz arkadaşlar? Bu sorunu RX 580 ile bile yaşayan üyelerimiz vardı zamanında. Sabredin, konu sahibinin konuya geri dönüş yapmasını bekleyelim :)

Valorant'ta oyuna girerken DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine hatası alıyorum. YouTube'daki çözümleri yaptım ama işe yaramadı. Önceden indirdiğimde direkt girmişti fakat şimdi bu hatayı veriyor.

YouTube'da çözüm videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınızın modeli nedir? DX11 desteklemiyorsa normal.

Ekran kartınızın modeli nedir hocam? DX 11 desteklemediği için bu hatayı veriyor.

NVIDIA GT 320M. Eskiden oynuyordum, hata yoktu. Bugün indirdim, bu hatayı verdi.
YouTube'da çözüm videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu yapmıştım fakat sonuç gine aynı.

Maalesef, DX11 desteklemiyor. Bu kartla bu oyunu oynayamazsınız. Eskiden hata almamanızın sebebi oyunun eskiden DX11 altına da destek sunmasıydı. Yeni güncellemeyle bu desteği sınırlandırdılar :/

Çözüm

Geri
Yukarı