Çözüldü GT 420 sistem Windows 7 sürücü kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Feverish

Centipat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Meslek
İçerik Üreticisi
Şimdi ben Windows7 kurdum ama bunun driver desteği yokmuş. Bütün driverleri nasıl güncelleyeceğim? Örneğin ekran kartı driveri güncelleyince Intel'in driverini kuramıyorum. Bu driverleri baştan aşağı otomatik kuramaz mıyız?

• Intel i3-4340 3.60 GHz
  • NVIDIA GT420 2 GB DDR3
  • 300W PSU.
  • 4 GB DDR3 1600 MHz
  • 120 SSD.
  • 1TB HDD.

Bildiğim kadarıyla Windows 7 için tüm Win güncellemelerini içeren ISO'lar mevcut. O şekil bir ISO elde ederseniz onunla format atınız. Sonra ekran kartı, işlemci gibi driver güncellemelerini yapabilirsiniz.

Çözüm
Linkteki sürücüyü yükleyip deneyebilirsiniz. HD Graphics sürücüsü.
Harici ekran kartı olan birisi neden Intel sürücü kuruyor? Önce bunu bir sorgulayalım derim...
Örneğin ekran kartı driveri güncelleyince Intel'in driverini kuramıyorum.
Intel driver kurmanız gerektiğini kim söyledi size? Harici ekran kartınız varsa Intel ile işiniz yok. Zaten görüntü kablosu da harici karta takılı ise Intel gözükmemeli bile.

Harici ekran kartı olan birisi neden Intel sürücü kuruyor? Önce bunu bir sorgulayalım derim...

Intel driver kurmanız gerektiğini kim söyledi size? Harici ekran kartınız varsa Intel ile işiniz yok. Zaten görüntü kablosu da harici karta takılı ise Intel gözükmemeli bile.
Anladım hocam. Konu sahibi arkadaşım istediği için attım. Ekran kartında problem olmadığı sürece zaten ihtiyacı olmaz.

Artı -1 Eksi

Bu konuları pek bilmiyordum sistemi yeni aldım çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı