GT 430 sistem hangi oyunları kaldırır?

KS
T

Tragers

Femtopat
Katılım
9 Nisan 2021
Mesajlar
47
Hikayeli tarz seviyorsanız Wolfenstein serisine bakabilirsiniz. Return to Castle Wolfenstein'dan başlayın ve sisteminizin kaldırdığı yere kadar devam edin bence, bağımlısı olursunuz. Cryostasis de mükemmeldir. Half-Life zaten şaheser niteliğinde bir seri. GTA SA'da oynanabilir zevkinize göre. GTA 5'te ise işlemci kaynaklı sıkıntı çekersiniz. Ben Q9400 - 4 GB RAM - HD 6850 sistemde bile işlemci kaynaklı darboğaz yaşıyorum, RAM kaynaklı sıkıntı yaşamıyorum nedense :)

Crack GTA SA düşünüyorum aslında.
 

Yiğitt35

Hectopat
Katılım
27 Temmuz 2017
Mesajlar
2.803
Makaleler
4
Çözümler
15
Yer
Bağcılar :D
Onu buraya yazmasaydınız iyiydi :) forum olarak "Crack" ve "korsan"a yardımcı olamıyoruz. Orijinalini edinmeye çalışın, daha sorunsuz olur. İlk konunuz diye bir şey yapmazlar herhalde :)
 
KS
T

Tragers

Femtopat
Katılım
9 Nisan 2021
Mesajlar
47
Hikayeli tarz seviyorsanız Wolfenstein serisine bakabilirsiniz. Return To Castle Wolfenstein'dan başlayın ve sisteminizin kaldırdığı yere kadar devam edin bence, bağımlısı olursunuz. Cryostasis de mükemmeldir. Half-Life zaten şaheser niteliğinde bir seri. GTA SA'da oynanabilir zevkinize göre. GTA 5'te ise işlemci kaynaklı sıkıntı çekersiniz. Ben Q9400 - 4 GB RAM - HD 6850 sistemde bile işlemci kaynaklı darboğaz yaşıyorum, RAM kaynaklı sıkıntı yaşamıyorum nedense :)
kusura bakmayın tekrar hortlatım konuyu belirttigim sistem düşük sistemmi yoksa orta derece bi sistemmi
 
Yukarı