GT 520M laptop CS:GO kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

520M için gördüğüm videolar çok eskiydi bunu attım o yüzden yakın sonuçlar alır 10FPS kadar altı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

520M için gördüğüm videolar çok eskiydi bunu attım o yüzden yakın sonuçlar alır 10FPS kadar altı olabilir.

İşlemci farklı bu videoda bir de laptop değil videodaki 20-30'u geçemezsiniz dediğim gibi.

Hocam ben GT525m 6 GB RAM ile en düşükte 60 FPS sabit oynuyorum( güç tasarrufu modunda). Nasıl 20 30 en kötü 40 50 FPS. Oynarsın hocam oynarsın.
İşlemci farklı bu videoda bir de laptop değil videodaki 20-30'u geçemezsiniz dediğim gibi.

Yüksek performans modunda sabit 60 bile alabilir.
640×480 çözünürlükte en düşük ayarlar oynayacağım.

Hocam o çözünürlükte oynanmaz 1024 X 768'e çekin 40 50 FPS alırsınız performans modunda sabit 60 alırsınız.

Hocam ben GT525m 6 GB RAM ile en düşükte 60 FPS sabit oynuyorum( güç tasarrufu modunda). Nasıl 20 30 en kötü 40 50 FPS. Oynarsın hocam oynarsın.

Yüksek performans modunda sabit 60 bile alabilir.

Hocam o çözünürlükte oynanmaz 1024 X 768'e çekin 40 50 FPS alırsınız performans modunda sabit 60 alırsınız.

640×480 daha yakın gösteriyor ondan daha iyi ateş edebilirim diye söyledim.

640×480 daha yakın gösteriyor ondan daha iyi ateş edebilirim diye söyledim.

Anladım, hocam dediğim gibi en düşükte rahat 40 50 FPS oynarsınız arkadaşlar yanlış tahmin etmiş ben GT525m kullanıyorum sizinkinin 1 üst modeli güç tasarrufunda 30 40.

Bu m değil. Düz GT520 hocam.
Bakın hocam 30 FPS sabit 1280x720 de daha 640x480 çok rahat 100 FPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı