GT 520M laptop Valorant ve CS:GO kaldırır mı?

rilou

Hectopat
Makaleler
1
Laptopumun özellikleri aşağıda. 4 GB RAM ilave edersem kasmadan oynayabilir miyim?

Sistemim: GT 520M, i7 2630QM, 4 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant daha çok sistem gereksinim istiyor. Evet 8 yaparsanız performansınız %10 artacaktır.

CS:GO sistem gereksinimleri:
  • işlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 Processor or better.
  • bellek: 2 GB RAM.
  • ekran kartı: video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with Support for pix.
CS:GO'da en azından düşük-orta ayarlarda kasmadan oynayabileceğini düşünüyorum.

Valorant sistem gereksinimleri:
Saniyede 60 kare: İşlemci (CPU): Intel i3-4150 ekran kartı (GPU): GeForce GT 730 RAM: 4 GB.

Valorant için net bir şey söyleyemem. GT 730 2 GB bir ekran kartı. Senin sahip olduğun ekran kartı ise 1 GB. İşlemciye gelicek olursak i3-4150 Senin işlemcine nazaran daha önde. 8 GB RAM yeterli olacaktır ama işlemci ve ekran kartı yetersiz.
Kasmadan oynayabileceğini zannetmiyorum. :/

Son düzenleme:
CS:GO'da 65 FPS aldıyorum ama Valorant'ta 30 Valorant daha fazla sistem istiyor.
En son ne zaman oynadınız ayrıca stabil bir şekilde hangi modda 65 FPS alıyordunuz bende GT 740M var rekabetçide 60 zorluyor akıcı bir şekilde sadece Yoldaş oynanabiliyor.
Ayrıca Valorant oynama şansım olmadı sistem gereksinimleri üzerinden konuştum.
Benzer bir sistemle R6 dahi oynadım, rahat kaldırması gerekiyor.
Bu da imkansız geldi kaldırması mantıklı değil çünkü daha iyi ekran kartıyla 30 FPS alıyordum 30 FPS bile oynamak denmezken 10 FPS ile mi oynadınız.

En son ne zaman oynadınız ayrıca stabil bir şekilde hangi modda 65 FPS alıyordunuz bende GT 740M var rekabetçide 60 zorluyor akıcı bir şekilde sadece Yoldaş oynanabiliyor.
Ayrıca Valorant oynama şansım olmadı sistem gereksinimleri üzerinden konuştum.

Bu da imkansız geldi kaldırması mantıklı değil çünkü daha iyi ekran kartıyla 30 FPS alıyordum 30 FPS bile oynamak denmezken 10 FPS ile mi oynadınız.
Valorant'ı şu anda rahatça 70-80 FPS'de oynayabiliyorum. Fakat sürekli drop yediğimden bir türlü adam vuramıyorum.

GT520 var benim PC de açarsa açar ama biraz zor gibi Valorant destek ekibi GT 730 veya Intel HD 4000 dengi istiyor GT 730 ile 60 FPS Intel HD 4000 ve dengi ile 30'larda.
Alırsın diye biliyorum.

Geri
Yukarı