GT 520M Witcher 3 Oynatır mı?

Bir dakika biz pil kullanmıyoruz.kablosu ile kullanıyoruz.kablo adaptörünü mü değiştirmek gerek?Biraz açıklayın.
Sizin bilgisayarınızın bir güç kapasitesi vardır. Bu güç kapasitenizi aşmanız durumunda bilgisayar bileşenlerini çalıştırmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumunda "kablo adaptörü" ile bir ilgisi yoktur.

Konu çoktan çözüme kavuşmuş. Arkadaşların dediği gibi grafik işlemciniz anakart ile tümleşik bu yüzden upgrade edilmesi mümkün değil. Herhangi bir işlem ile grafik işlemcisi anakarttan söküp yeni bir grafik işlemcisini montaj işlemlerini yapma imkanınız olsa dahi size zaten oldukça maliyetli olacaktır. Bunun yerine yeni oyunlara yönelik düşük bütçeli bir sistem toplanabilir. Konunun çözüme ulaştığını düşünüyorum. @Asım Demir

Konu çoktan çözüme kavuşmuş. Arkadaşların dediği gibi grafik işlemciniz anakart ile tümleşik bu yüzden upgrade edilmesi mümkün değil. Herhangi bir işlem ile grafik işlemcisi anakarttan söküp yeni bir grafik işlemcisini montaj işlemlerini yapma imkanınız olsa dahi size zaten oldukça maliyetli olacaktır. Bunun yerine yeni oyunlara yönelik düşük bütçeli bir sistem toplanabilir. Konunun çözüme ulaştığını düşünüyorum. @Asım Demir
Peki en fazla kaça olur maliyet olarak.

Kardeşim anlayacağın mahalle dilinden konuşayım. Sen bunun ekran kartını değiştiremezsin. Şöyle düşün bir robotun kolunu çıkarıp takabilirken sen başkasının kolunu kendine takabilir misin? Kendi kolun kopsa kendi kolunu sana geri dikerler ve eskisi gibi kullanamazsın. Ekran kartında da aynı. Bendede Gt520m var ve kesinlikle lanet bir kart. Para biriktirip yeni bilgisayar almaya bak çünkü gt520m i DEĞİŞTİREMEZSİN.

Kardeşim anlayacağın mahalle dilinden konuşayım. Sen bunun ekran kartını değiştiremezsin. Şöyle düşün bir robotun kolunu çıkarıp takabilirken sen başkasının kolunu kendine takabilir misin? Kendi kolun kopsa kendi kolunu sana geri dikerler ve eskisi gibi kullanamazsın. Ekran kartında da aynı. Bendede Gt520m var ve kesinlikle lanet bir kart. Para biriktirip yeni bilgisayar almaya bak çünkü gt520m i DEĞİŞTİREMEZSİN.
Ben maliyet sordum.

Kardeşim insanları kanser etme olmayacak şeyin maliyeti olmaz ve eğer gerçekten maliyet soruyosan seni o makinenin yanına bile yaklaştırmazlar .

Anakart ile tümleşik olan grafik kartını üretimin yapıldığı yere gidip diğer kompanentlere zarar vermeden anakarttan söküp farklı bir ekran kartını tekrar anakarta monta edebilecek durumda isen maliyeti sen düşün. Ki böyle birşey mümkün olsa dahi sistemin kararlı çalışacağı kesin değil. Grafik kartı daha fazla ısınacak ve soğutma yeterli olmayacak. Notebook bilgisayarı telefon gibi düşün. İşelemcim Snapdragon 800 bana yetmiyor bunu Snapdragon 820 yapıyım demek ile aynı şey. Konu çok uzadı yapılması mümkün değil mümkün olsa da akıl kârı değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı