GT 520MX Aygıt Yöneticisinde Görünmeme Sorunu

AhmetCetin

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar benim laptopumun markası samsung ama çok büyük bir sorunum var:

ÖZELLİKLER :
  • İntel Core İ5 2450M 2.50 Ghz
  • Nvidia GT 520MX 1gb 64 bit
  • 4 Gb Ram
  • 300 gb disk

Gelelim soruna: ekran kartım heryerde onboard ekran kartı olan intel hd graphics 3000 gözüküyor. Aygıt yöneticisi olsun dxdiag olsun GPU-z olsun. Heryerde driver indirdiğimde ise ekran kartı bulunamadı diyor ama bazen ekran kartı kafasına göre aygıt yöneticisinde çıkıyor biraz öncede bu oldu. İntel HD Graphics'in altında birden 520mx çıktı, kenarında bir ünlem işareti vardı. Bende yazılımını güncelledim ardından windows değişiklikler için bilgisayarı yeniden başlatmamı söyledi. Bende yaptım ardından yeniden heryere baktım. Ve ekran kartı tekrar kayboldu tuhaf bir durum. Diğer forumlar BIOS güncelle dediler. Onuda yaptım samsung'un update programındanda herşeyi yaptım. Ama bunları bir ay önce yaptım daha yeni çıktı lütfen yardım edin teşekkür edrim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten bu olay windows 10 Pro 32 Bit'te oldu. Windows 7'de de aynı sorun oluyordu. Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki abi reballing nedir ve bunu nerede yaptırabilirim cevapladığın içinde sana minnettarım

GPU'nuzun aşırı ısınmadan dolayı lehimi atmış ve reballing yapılması gerekiyor. Yazılımsal bütün uğraşlar boşuna.

Recep Abi Bir süre sonra biosa girdim birşeyler yapdım ve aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt var ROOT media center extender diyor acaba bu nedir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı