GT 540M ''Önce bir Intel sürücüsü kurmalısınız'' Hatası

• Konuyu başlatan Silinen üye 106715
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
S

Silinen üye 106715

Ziyaretçi
Ben MSI CX640DX kullanıcısıyım. İnternette driverları aradım ama bulamadım. Ekran kartım GT540M ve sürücülerini indirdiğimde ''Önce bir Intel sürücüsü kurmalısınız'' diyor ve Intel'in sitesine baktığımda bulamadım (bu işleri pek beceremem). Lütfen bana yardımcı olurmusunuz?

Not: BIOS'u eskiden yaktığım için oirjinal BIOS değil. Önceden MSI diye yazı çıkardı şimdi ise Casper .Bu sorunuda nasıl halledebilirim? (parça değiştirmeden ve BIOS'a girmeden. BIOS'dan korkuyorumda)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yazılım ile tüm Intel ürünlerinizin sürücülerini son sürüme güncelleyebilirsiniz.

BIOS güncellemesi için önce bu dosyayı, ardından bu dosyayı indirin. Dosya içerisindeki flash.bat dosyasını çalıştırın. Eğer işlem gerçekleşmezse Windows 7 yükleyip BIOS güncellemek zorunda kalabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ya diğer hesabımdan uyarı almışım o yüzden yazamadım işlemcimin CPU-Z görüntüsü

Bu yazılım ile tüm Intel ürünlerinizin sürücülerini son sürüme güncelleyebilirsiniz.

BIOS güncellemesi için önce bu dosyayı, ardından bu dosyayı indirin. Dosya içerisindeki flash.bat dosyasını çalıştırın. Eğer işlem gerçekleşmezse Windows 7 yükleyip BIOS güncellemek zorunda kalabilirsiniz.

Şimdi bu işlem benim bilgisayarıma bişey yaparmı mesela bu işlemi yaparken elektrik gitti pc bidaha açılmadı öyle bişey olabilirmi? intel device assistans var bende ama oda çare etmedi.

Dosya Ekleri

• işlemci.png
    işlemci.png
    16 KB · Görüntüleme: 121
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı