"Önce bir Intel sürücüsü kurmalısınız" hatası

Levrone

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi akşamlar. Windows 10'dan 8.1'e geçtim. Bu sorunla karşılaşıyorum, yardımcı olabilecek var mı?

gf.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfada "View by product" yazan kısımdan işlemcinizin serisini seçin. Örneğin 7300HQ için 7th generation. Baştaki sayılar yani. "Filter by" kısmından da 64 bit kurduğunuzu düşünerek Windows 8.1 64 bit seçeneğini seçin. Version kısmında "latest" yazanı indirin. Ama tavsiyem Windows 10 kullanmanız. Güncel sürücüler Windows 8.1 için uyumlu olmayabilir.

Sayfada "View by product" yazan kısımdan işlemcinizin serisini seçin. Örneğin 7300HQ için 7th generation. Baştaki sayılar yani. "Filter by" kısmından da 64 bit kurduğunuzu düşünerek Windows 8.1 64 bit seçeneğini seçin. Version kısmında "latest" yazanı indirin. Ama tavsiyem Windows 10 kullanmanız. Güncel sürücüler Windows 8.1 için uyumlu olmayabilir.
View by product kısmından seçim yaptım ama intel ekran kartımı soruyor dxdiag yazınca ekran kartımı göremiyorum.
7300HQ kullanıyorum sadece Windows 10 var diyor :( Windows 10 kullanmak istemiyorum ya :/

Size Dxdiag yazın demedim. İşlemcinin kaçıncı nesil olduğunu seçmeniz yeterli. Grafik birimi diğerleri ile aynı. Seçeneklerin çoğunda aynı sürücüyü sunacaktır. İlla seçeceğim diyorsanız Windows+R ile açtığınız Çalıştır'a dxdiag yazın. Açılan pencerede 1. görüntüsü ve 2. görüntüsü sekmeleri olacak. Bunlardan birinde ad kısmında Nvidia ekran kartı görünür, diğerinde Intel. Intel olanı sitede seçin.

Size Dxdiag yazın demedim. İşlemcinin kaçıncı nesil olduğunu seçmeniz yeterli. Grafik birimi diğerleri ile aynı. Seçeneklerin çoğunda aynı sürücüyü sunacaktır. İlla seçeceğim diyorsanız Windows+R ile açtığınız Çalıştır'a dxdiag yazın. Açılan pencerede 1. görüntüsü ve 2. görüntüsü sekmeleri olacak. Bunlardan birinde ad kısmında Nvidia ekran kartı görünür, diğerinde Intel. Intel olanı sitede seçin.
İntel olan orada gözükmüyor işte.

7. nesili seçince sadece Windows 10 sürücüsü çıkıyor yinede indireyim mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı