GT 540M sistem Valorant'ta kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10

cedsfvr ws

Femtopat
Yer
yok
Daha fazla  
Meslek
yok
Sistem özelliklerim bunlar; NVIDIA GeForce GT540M 1GB ekran kartı, işlemci Intel Core i5 Inside yazıyor. RAM ise 4 GB. Kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0:52'de Valorant testi var. Video'da da görüldüğü gibi 1366x768 Low'da 50-60 FPS alır herhalde. Büyük ihtimalle laptop kullanıyorsun eğer laptop kullanıyorsan zaten çoğunlukla laptop ekranları 60 Hz olduğu için 60 FPS yeterli olur diye düşünüyorum dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
0:52'de Valorant testi var. Video'da da görüldüğü gibi 1366x768 Low'da 50-60 FPS alır herhalde. Büyük ihtimalle laptop kullanıyorsun eğer laptop kullanıyorsan zaten çoğunlukla laptop ekranları 60 Hz olduğu için 60 FPS yeterli olur diye düşünüyorum dostum.

Denedim bir an 60 çıkıyor sonra 10 20'ye düşüyor 30 FPS iyi ama 20 30 civarında dolaşıyor neden böyle.

Low ayarlarda ve hocam driver baktım bir tane ekran kartıma uygun buldum hata verdi sisteminize uymuyor diye daha bulamadım zahmet olmazsa siz bir tane bulabilirseniz bana atar mısınız?

Sürücüleri Yükle | NVIDIA Hocam bu siteye girin kullandığınız işletim sistemini, dilinizi, kartınızın modelinizi seçip indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı