GT 610M sistemde GTA V kasmaya başladı

İşletim sistemi
Windows 10

Dc021x

Hectopat
Öncelikle merhaba. Laptop kullanıyorum. Eskiden GTA 5 oynadığımda düşük-orta ayarlarda 30 FPS ile rahatlıkla oynuyordum. Fakat daha sonra nedense en düşük ayarlarda bile kasmaya başladı.
Ben de yaklaşık 1 ay önce oyunu sildim. Gölgeleri kapatmıştım, Frame Scale'i ayarlamıştım, driverları güncellediydim, oyunum orjinaldi. Sıcaklıktan da olabilir ama bakmamıştım. Yarın oyunu yükleyip bir de yüklemeden önce sıcaklıkları vs. kontrol edeceğim. Canım çekti ve oyunu yüklemek istedim. Tekrar böyle olmasın. Boşuna yüklemek istemiyorum.

Sistemim: i5 3. nesil 2.6 GHz, 6 GB DDR3 RAM 1600 MHz, NVIDIA GT 610M 2 GB, Intel HD 4000 (galiba 1 GB). Laptop modeli ise: ASUS K55VD.

Öncelikle merhaba. Laptop kullanıyorum. Eskiden GTA 5 oynadığımda düşük-orta ayarlarda 30 FPS ile rahatlıkla oynuyordum. Fakat daha sonra nedense en düşük ayarlarda bile kasmaya başladı.
Ben de yaklaşık 1 ay önce oyunu sildim. Gölgeleri kapatmıştım, frame Scale'i ayarlamıştım, driverları güncellediydim, oyunum orjinaldi. Sıcaklıktan da olabilir ama bakmamıştım. Yarın oyunu yükleyip bir de yüklemeden önce sıcaklıkları vs. kontrol edeceğim. Canım çekti ve oyunu yüklemek istedim. Tekrar böyle olmasın. Boşuna yüklemek istemiyorum.

Sistemim: i5 3. nesil 2.6 GHz, 6 GB DDR3 RAM 1600 MHz, NVIDIA GT 610M 2 GB, Intel HD 4000 (galiba 1 GB). Laptop modeli ise: ASUS K55VD.

RAM yetmiyor olabilir mi?

Ben de yaklaşık 1 ay önce oyunu sildim. Gölgeleri kapatmıştım, Frame Scale'i ayarlamıştım, driverları güncellediydim, oyunum orjinaldi. Sıcaklıktan da olabilir ama bakmamıştım. Yarın oyunu yükleyip bir de yüklemeden önce sıcaklıkları vs. kontrol edeceğim. Canım çekti ve oyunu yüklemek istedim. Tekrar böyle olmasın. Boşuna yüklemek istemiyorum.

ben o ekran kartının gta 5 i çalıştırmasına şaşırdım açıkcası büyük ihtmal ramin az olduğu için drop yiyorusn hemde leş gibi aynı sorunu bende yaşasım ram takviyesi yapın 8+4 size yetecektir

RAM yetmiyor olabilir mi?
Önceden çok rahat oynanıyordu yani yetiyor.
Ben o ekran kartının GTA 5'i çalıştırmasına şaşırdım açıkcası büyük ihtmal RAM'in az olduğu için drop yiyorusn hem de leş gibi aynı sorunu bende yaşasım RAM takviyesi yapın 8+4 size yetecektir

Rahat oynuyordum önceden. Ve RAM alamam şu an.

RAM alabilirsin ek olarak 4 GB. Sıcaklıkları da kontrol et. En son ne zaman temizlik ve macun yenileme yaptın?

PC benim değil. Galiba hiç yapılmadı.
Öncesine bakma kardeşim. Oyunlara güncelleme geliyor, sistem gereksinimleri artıyor. MSI afterburner dan sıcaklığa, RAM kullanımına bakabilisin. RAM in tamamı kullanılıyorsa yetmiyordur.
Bakmıştım. Yaklaşık 1 gb kadar kalıyordu.
RAM alabilirsin ek olarak 4 GB. Sıcaklıkları da kontrol et. En son ne zaman temizlik ve macun yenileme yaptın?

Ne TL'ye yaptırabilirim yaklaşık olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı