GTA 5 Kasmaya Başladı

ereenx

Centipat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce GTA 5'im su gibi akıyordu kasmadan oynuyordum ama bu günlerde kasmaya başladı birkaç dosya indirmiştim ondan dolayı olabilir diye dosyaların yarısını sildim ama hala sorun gitmedi :( Bu sorunun çözümü ne olabilir arkadaşlar? Bana cevap verirseniz beni çok sevindirirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce GTA 5'im su gibi akıyordu kasmadan oynuyordum ama bu günlerde kasmaya başladı birkaç dosya indirmiştim ondan dolayı olabilir diye dosyaların yarısını sildim ama hala sorun gitmedi :( bu sorunun çözümü ne olabilir arkadaşlar? Bana cevap verirseniz beni çok sevindirirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Sisteminiz nedir?

Şimdi sorununuzun neyden kaynaklandığını bilmiyoruz. Ne yaptınız ne indirdiniz belli değil. Arka plan da cpu kullanan uygulamalar olabilir. Verebileceğim öneri sisteminizi göremediğimden ötürü format atıp temiz bir kurulum yapmanız olacak

Benim de 3 yıl önce akıp gidiyordu. Oyun orjinal. 2 defa bitirmiştim oyunu. İstediğim ayarda sıkıntısız oynuyordum. Bundan 1 yıl önce darboğaz yaşamaya başladım. Kaplamaların geç yüklenmesi, ani FPS düşmeleri sorunları yaşadım. Windows güncellemeleri ile mi yoksa ekran kartı güncellemeleri yüzünden mi bilmiyorum..

Benim de 3 yıl önce akıp gidiyordu. Oyun orjinal. 2 defa bitirmiştim oyunu. İstediğim ayarda sıkıntısız oynuyordum. Bundan 1 yıl önce darboğaz yaşamaya başladım. Kaplamaların geç yüklenmesi, ani FPS düşmeleri sorunları yaşadım. Windows güncellemeleri ile mi yoksa ekran kartı güncellemeleri yüzünden mi bilmiyorum..
Biliyormusun kardeşim tam bendeki sorunları anlattın :( İnşallah bir çözüm bulunur..
Sistem bileşenlerin ne?
İşlemci: AMD-A6-7310 with AMD Radeon R4 Graphics. Sistem Türü: 64 bit İşletim Sistemi, x64 tabanlı işlemci

Yeni konular

Geri
Yukarı