Çözüldü GT 620 bilgisayar indirme yaparken kendi kendine kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cratiys

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB RAM
SSD veya HDD modeli
Hikvision HS-SSD-C100/240G 240 GB SATA 3 SSD
Ekran kartı
GT 620
Anakart
FOXCONN A6GMW
İşlemci
Athlon II x4 Processor 3.00 GHz
Bu sorun 3 gün önce başladı. Güç kaynağından yanık kokusu geliyordu ve kendi kendine kapanmaya başladı. Nedense bilgisayarda oyun oynarken veya bir şey indirirken kapanıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor?

Çözüm
Zannetmiyorum, yine de siz bilgisayarcınıza sorun, dediğim gibi büyük ihtimalle Power Supply'da bir sıkıntı var.
O zaman büyük ihtimalle sizin kasayı bir temizletmeniz şart, işlemci fanı ve ekran kartı özellikle. Boştayken bile bu kadar sıcak çalışıyorsa soğutma işlemi tozdan, kirden adamakıllı gerçekleştirilemiyor. İşlemci fanınızı bir güzel temizleyin, termal macununu yenileyin, ekran kartınızı bir güzel temizleyin.

Ben oldum olası virüs programlarına bile güvenemedim. Birçok virüs programının kendisinin virüs olduğunu öğrenince özellikle. Yine de siz bilirsiniz ama ben hiçbir program kullanmıyorum şu an.

Ben oldum olası virüs programlarına bile güvenemedim. Birçok virüs programının kendisinin virüs olduğunu öğrenince özellikle. Yine de siz bilirsiniz ama ben hiçbir program kullanmıyorum şu an.

Hiç uğraşmak istemedim bilgisayar yavaşlamıştı bende sıfırladım. Sorun çözüldü mü diye kontrol etmek istedim ama çözülmedi. Yakın zamanda bilgisayarı temizlemeğe götüreceğim. Temizledikten sonra haber vereceğim.

Ben bilgisayarı temizledim ama halen kapanıyor ne yapacağım ben.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı