GT 630 GTA 5 Testi

Oyunun gerçekten iyi optmize olduğunu rahatlıkça söyleyebilirim. GT 630 ile bile bu şekilde oynayabiliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarının diğer özelliklerini yazar mısın? Benim ekran kartımla aynısı. Oyunu hangi ayarlarda oynuyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 5-10 FPS max fark olur diye düşünüyorum. Sistemin bu şekilde;
İntel Core 2 Quad Q9550 2.83 Ghz ( O.C= 3.26 GHz ) 12 Mb Önbellek 1333 Mhz 4 Çekirdekli İşlemci - Zalman ZF1125BTH Cpu Fan - 8Gb (4+4) 1333 Mhz Kıngston Bellek - MSI GT630 Ekran Kartı - Asus P5G41T-M LX Anakart - WD Cavair Green 2 TB HDD - Cooler Master Gx650 80+Plus Psu --- Aero Cool Xpredator Oyuncu Kasası

@caner demir Video'yu izlersen görürsün. Sonunda gösterdim oynadığım ayarları.

Benim ekran kartım GT 730 fakat işlemcim Pentium Dual Core 2.70 Ghz çift çekirdekli. Bu yüzden oyunu oynayamam sanıyordum.

Anlık FPS düşüşleri yaşatmayacağını sanıyorum. Kendim oyunu E6600 sistemde de denedim. Gayet stabil oynatıyor. O sistem de de GT 630 var.

GT 630 HD6570'den daha performanslı bir kart mı acaba?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı